Головна управа

Головна Управа Василіянського Чину святого Йосафата

Осідком Головної Управи Василіянського Чину є римський монастир. Головну Управу очолює Протоархимандрит, тобто Головний настоятель, якому до помочі в управлінні Чином Генеральна капітула обирає чотирьох Генеральних Радників, а Протоархимандрит, за їхньою згодою, призначає Генерального Економа і Генерального Секретаря.

Головну Управу від липня 2022 р. становлять Високопреподобні Отці:

Роберт ЛисейкоПротоархимандрит

Ілля БроновськийГенеральний вікарій, Перший Радник

Луїс Касіян Другий Радник

Маврикій ПопадюкТретій Радник, Адмонітор

Тимотей КоцурЧетвертий Радник

Йоанікій ЧверенчукГенеральний Економ

Яків ШумилоГенеральний Секретар

Головна рада Василіянського Чину

Протоархимандрит (Головний настоятель Чину) є Ієрархом у Чині. Він представляє Чин перед Вселенською Церквою і суспільством, є законним представником Чину і має владу управління як у внутрішній, так і у зовнішній сферах, щодо всіх ченців і всього, що стосується керівництва як духовними, так і матеріальними справами всіх Структур і Чернечих осідків Чину, згідно з нормами загального права і Статуту Василіянського Чину.

Біографія Високопреподобного отця Протоархимандрита Роберта Лисейка, ЧСВВ

Отець Роберт Роман Лисейко (1976 р.н.) походить з Української провінції Найсвятішого Спасителя. У липні 1993 року він вступив до Василіянського Чину святого Йосафата, в якому 1 червня 2000 року склав вічні обіти. Після філософсько-богословських студій в Папському Григоріанському університеті, 8 липня 2001 року отримав ієрейські свячення та протягом чотирьох років душпастирював у Апостольському Екзархаті для українців католиків візантійського обряду в Німеччині. В 2005-2007 роках продовжував навчання у Римі, здобувши ліценціат з філософії в Папському Григоріанському Університеті. В 2007-2012 роках був ігуменом монастиря святого Йосифа та ректором Василіянського Інституту Філософсько-Богословських студій у Брюховичах. В 2013-2017 роках навчався в Інституті психології Папського Григоріянського Університету. Від 2016 року – Духівник Папської української колегії святого Йосафата, а від 26 травня 2021 – Головний Радник Василіянського Чину святого Йосафата. Від 9 липня 2022 р., – Протоархимандрит (Генеральний настоятель) Василіянського Чину Святого Йосафата.