Завершення Великодніх фестин на “Майзлях”

Завершення Великодніх фестин на “Майзлях”

В цьогорічну неділю 9 червня на василіянській парафії Царя Христа (м. Івано-Франківськ) відбулося завершення Великодніх фестин з нагоди Року віри, які тривали від 05.05 до 09.06.13 р.
5 тижнів заходу були розділені на такі частини: Тиждень дітей, Тиждень молоді, Тиждень родин, Тиждень парафіяльних спільнот і останній – загальнопарафіяльний.

До святкувань прилучилися як парафіяни згаданого храму, так і гості. Мали виступи різних хорових колективів (місцевих і приїжджих), зокрема ввечері після Молебню, молитовні читання Святого Писання, спільні перегляди тематичних відеофільмів, круглі столи (відповіді отців на письмові та усні питання), молитви-адорації перед Святими Тайнами тощо. Програма, отже, була вельми цікава та потрібна. Її метою стало оживлення віри всіх присутніх, спільне згуртування вірних навколо воскреслого Спасителя.

Закінчилися довготривалі фестини, як і розпочалися раніше на початку, з благословення Івано-Франківського Митрополита УГКЦ Володимира Війтишина, який під їхню завісу очолив Молебень до Серця Христового у співслужінні з ієромонахами о. ігуменом (парохом) Йосафатом Фітелем, ЧСВВ, Володимиром Пальчинським, ЧСВВ, Андрієм Драганом, ЧСВВ, Миколаєм Микосовським, ЧСВВ і Даниїлом Сікорою, ЧСВВ.

У своєму слові Митрополит Володимир висловив радість з приводу того, що в такий спосіб парафія Царя Христа живе, звернув увагу на активну молодь. Ігумен о. Йосафат Фітель, ЧСВВ зазначив, що, в цих перших Великодніх фестинах на парафії взяло участь 17 спільнот, що принесло спільну духовну користь кожному.

Після завершального концерту духовної музики у стінах мальовничої церкви, в котрому взяли участь парафіяльні хори та ансамблі, відбулося частування на монастирському подвір’ї, релігійні молодіжні танці (банси) та народно-християнські пісні, що неабияк прикрасило атмосферу останньої ноти багатих на Божий зміст фестин у світлі Христового Великодня перед святом Вознесіння.

Повідомив о. Микола Микосовський, ЧСВВ
Джерело: http://monastur.com

Close Menu