Вшанування пам’яті Великого Душпастиря і Божого Чоловіка

Вшанування пам’яті Великого Душпастиря і Божого Чоловіка

У суботу, 15 жовтня, в день 10-ої річниці смерті о. Тараса Олійника, ЧСВВ в м. Золочеві відбулись заупокійні моління які очолив отець Йоанікій Чверенчук, ЧСВВ, протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні.
Чимало священнослужителів та мирян які із вдячністю бережуть світлу пам'ять про отця Тараса, зібралися у храмі Вознесіння Господнього для спільної молитви. Підчас Святої Літургії отець Олексій Горобець, ЧСВВ пригадав ким був покійний ще за життя. Його ревна молитва та розумні поради наставляли багатьох на шлях праведного життя. Це був справжній священик. Він був прекрасним духівником, тому завжди знаходив спільну мову із молоддю та дорослими людьми. Проте найкраще з ким завжди спілкувався отець Тарас, це діти для яких щонеділі відправляв Святу Літургію. Кожна дитина могла від отця щось отримати.
На завершення Святої Літургії отець Протоігумен наголосив усім присутнім про потребу ревних та розумних священників для Христової Церкви. Адже ж, отець Тарас був професором теології та бібліознавства. Знав тринадцять іноземних мов та легко спілкувався із різними віковими категоріями людей. Це духівник, це місіонер, це патріот своєї Батьківщини…
Опісля, священнослужителі разом із парафіянами поїхали на цвинтар де поховано отця Тараса Олійника, ЧСВВ. Відспівавши панахиду окремі люди поділилися своїми спогадами про отця Тараса. Одні дякували за духовні настанови, інші – за зцілення від тяжких недуг. І все це, завдяки духовному наставнику.
На могилі Великого Душпастиря і Божого Чоловіка запалили свічку пам’яті. Отець Тома Кушка, ЧСВВ, настоятель золочівської обителі разом із парафіянами заспівав пісню: «Виростеш ти сину…».
Незважаючи на те, що отець Тарас народився у Бразилії, він зберіг своє коріння і повернувся, працював і помер на своїй Батьківщині.
Вічна йому пам'ять!

This Post Has 2 Comments

  1. Bravi fratelli...

    Слава Ісусу Христу! Отак зможу сказати родичам, що на Україні чудово вшанували мого вуйка о. Тараса, який за життя виявляв нам, що хоче бути похованим у чорноземі. Сумнів виникав чи не забудуть його історію, працю та дух місійности. Ось бачу приклад, що ні... в молитвах.

    о. Ілля Маринюк, ЧСВВ (Бразилія)

    1. Слава Навіки отче Ілля! Пам'ять про покійного Тараса Олійника, ЧСВВ, золочів'яни глибоко бережуть у своїх серцях. Найблищим часом опублікуємо деякі свідчення про нього.

      о.Йоаким Ковальчук, ЧСВВ

Comments are closed.

Close Menu