Вшанування Блаженного Священномученика Теодора Ромжі в с. Іванівці

Вшанування Блаженного Священномученика Теодора Ромжі в с. Іванівці

ПаломництвоВ Неділю Царя Христа, 26 жовтня 2014 р., парафіяни Василіянського храму, що у Малому Березному, відбули паломництво, присвячене Блаженному Священномученику Теодору Ромжі, відвідавши місце поблизу с. Іванівці (Мукачівський район), де у 1947 р. було скоєно замах на його життя та взяли участь в Архієрейській Божественній Літургії в місцевій церкві, а також приклонилися перед Чудотворною Іконою Божої Матері в Мукачівському монастирі.
Кожного року, на Празник Царя Христа, у Мукачівській Греко-Католицькій Єпархії в особливий спосіб згадується замах на життя Владики Теодора Ромжі та проводяться богослужіння на місці його мучеництва.
В цей день, парафіяни Малоберезнянської обителі, під проводом Протоігумена Провінції Святого Миколая о. Павла Райчинця, ЧСВВ та о. Андрія Белеканича, ЧСВВ, відвідали памʼятне місце, де 27 жовтня 1947 р., на владику Теодора Ромжу було скоєно наперед спланований замах, внаслідок якого він опинився в лікарні, де 1 листопада того року його було отруєно.
На місці цього замаху, де встановлено памʼятник священномученику, парафіяни помолилися Молебень, після чого взяли участь в Архієрейській Божественній Літургії у с. Іванівцях, яку очолив Єпарх Мукачівський Преосвященний Владика Мілан Шашік.
Згідно програми паломництва, парафіяни відвідали також Мукачівський монастир Отців Василіян, де помолилися Молебень до Пресвятої Богородиці перед Чудотворною Іконою.
Молебень очолив Протоігумен о. Павло Райчинець, ЧСВВ, у співслужінні з о. Андрієм Белеканичем, ЧСВВ та Провінційним Вікарієм о. Павлом Кречуном, ЧСВВ, який виголосив для присутніх духовне повчання.
Це була завершальна в цьому році релігійна поїздка парафіян від Малоберезнянського монастиря Отців Василіян.
Протягом року, за ініціативою та сприянням Протоігумена о. Павла Райчинця, ЧСВВ, парафіяни відбули дванадцять паломництв до різних святинь не лише в Україні, але й за кордоном.

Джерело: www.osbm.org.ua

Close Menu