Владика Йосиф очолив святкування храмового празника у Василіянській семінарії

Владика Йосиф очолив святкування храмового празника у Василіянській семінарії

8 січня у Василіянському інституті філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа В. Рутського відсвяткували празник на честь Святого Йосифа Обручника.
Святу Літургію очолив Протосинкел Київської архиєпархії єпископ-помічник Йосиф Мілян у співслужінні з Протоігуменом Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймоном Саламахою, Протоігуменом Провінції Святого Миколая в Україні о. Павлом Райчинцем та іншими священнослужителями Василіянського Чину Святого Йосафата.
У своїй промові владика закликав усіх бути послушними на зразок Святого Йосифа, який пішов за покликом Божого Голосу.

— Слухняність Святого Йосифа до Божого Голосу, наслідують сьогодні також й ченці у монастирях та священики на парафіях, слухаючи голосу Церкви і своїх настоятелів, через яких Господь й сьогодні промовляє.
В дусі вшанування і молитви про заступництво та участь Святого обручника Йосифа у нашому щоденному житті, ми всі, кожен на своєму місці і рівні, повинні бути чутливими.

На завершення богослужіння ректор Василіянського інституту філософсько-богословських студій о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, подякував архиєрею за спільну молитву та привітав із іменинами. У свою чергу, владика подякував Отцям Василіянам.
Завершилось святкування перед різдвяною шопкою, де виступив молодіжний хор місцевої парафії Різдва Пресвятої Богородиці.

Фото бр. Роберт Ленів, ЧСВВ

Close Menu