Відбувся однотижневий християнський табір «Веселі канікули з Богом» на Полтавщині

Відбувся однотижневий християнський табір «Веселі канікули з Богом» на Полтавщині

Субота, 2017-08-19    22:06:27 UTC+2    Новини

Протягом 7-13 серпня 2017 р. діти с. Засулля і м. Лубни Полтавської обл. в Україні мали змогу відпочити та з користю провести час у християнському однотижневому таборі «Веселі канікули з Богом». Організував цей табір місцевий парох о. Василь Улішак з допомогою благодійної організації «Львівська освітня фундація».

На запрошення о. Василя ввесь цей час табором духовно опікувався о. Миколай Микосовський, ЧСВВ, із Святопокровськоого василіянського монастиря в Покотилівці, біля Харкова, Голова молодіжної комісії Харківського екзархату УГКЦ. Духовний провідник щодня розповідав цікавій дітворі про котрусь із святих Тайн, ілюструючи свою розповідь численними прикладами.

Загальним гаслом цього табору була древня мудрість: «У здоровому тілі – здоровий дух».

Боже Слово, богослужіння, численні ігри, банси, гуртки, ватра тощо всім юним учасникам (понад 30 осіб) вельми сподобалися і не було, звісно, коли сумувати.

До проведення цього змістовного табору спричинилися також талановиті приїжджі аніматори: Іван Зубрицький, семінарист IV курсу Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата, Марія Сухорончак і Діана Кульчицька з м. Тернополя та Андрій Фуштей і Яна Гуменяк із м. Івано-Франківська.

Є велика надія, що цей дитячий табір принесе у майбутньому свої щедрі плоди, розбудивши та зміцнивши християнську свідомість у спраглих душах підростаючого покоління.

На основі повідомлення із сайту Харківського екзархату УГКЦ ugcc.kharkiv.ua
Світлини з цього ж сайту

Close Menu