Відбулися збори настоятелів монастирів Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні

Відбулися збори настоятелів монастирів Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні

30 вересня 2021 у Львівському монастирі святого Онуфрія відбулися чергові збори настоятелів та ченців Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні.

Збори настоятелів відбуваються з метою обміну інформацією та думками з актуальних питань життєдіяльності Провінції, узгодження планів тощо. Головною темою для обговорення на цих зборах стало послання Протоахимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата про деякі аспекти дотримання обіту убожества у наших монастирях. Доповідь на тему цього послання виголосив о. Віктор Квасній, ЧСВВ, Провінційний секретар.

Провінційний економ о. Веніамин Чернега, ЧСВВ, представив плани подальшої діяльності у монастирі та храмі святої Тройці у Вільнюсі. На даний час ченці монастиря обслуговують не тільки громаду у столиці Литви, але й громади в інших містах Литви та інших країнах Балтії. Отці Василіяни планують укласти домовленість із Римо-Католицькою Церквою Литви про утримання та обслуговування цього древнього монастиря, в якому діяли святий священномученик Йосафат Кунцевич та слуга Божий митрополит Йосиф Велямин Рутський, і монастирської церкви.

Протоігумен о. Йоан Школик, ЧСВВ, повідомив про останні події та плани діяльності Провінції Найсвятішого Спасителя. У 2021 році відбулися свячення п’ятьох нових ієреїв, також плануються дияконські свячення; вічні обіти цього року склали дев’ять ченців. Остаточно проголошено дату проведення Генеральної капітули Василіянського Чину, яка відбудеться від 31 січня до 13 лютого 2022 року в Римі. Її завданням буде обрати Протоархимандрита і його Раду та накреслити основні напрямки діяльності Чину на наступне чотириріччя. Отці і браття можуть подавати свої пропозиції на Генеральну капітулу на провінційну електронну адресу.

Інформація та світлина із сайту osbm.in.ua 

Close Menu