Відбулася XXVI молодіжна проща молоді Стрийської єпархії УГКЦ до Гошівського василіянського монастиря

Відбулася XXVI молодіжна проща молоді Стрийської єпархії УГКЦ до Гошівського василіянського монастиря

Вівторок, 2018-05-29    11:10:47 UTC+2    Новини

У неділю 20 травня 2018 року відбулася XXVI молодіжна проща зі Стрия до Гошівського василіянського монастиря Преображення Господнього, що на Ясній горі в с. Гошів Долинського р-ну на Прикарпатті.

Довжелезна колона паломників вирушила рано-вранці від катедрального храму Успення Пресвятої Богородиці Стрийської єпархії і автомобільною трасою Стрий – Долина молодь та старші прибули до монастиря на Ясній горі. Тут вони мали змогу трохи перепочити, відвідати монастирську церкву та приступити до святої Тайни Сповіді.

О 12:00 год. на відпустовій площі біля монастиря розпочалася архиєрейська Свята Літургія, яку очолив преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії. З ним співслужили ігумен Гошівського монастиря о. Вінкентій Слободян, ЧСВВ, та священики Стрийської єпархії.

У своїй проповіді владика Богдан, звертаючись до багатотисячної молоді, зауважив, що ця дорога від Стрия до Гошева є наповнена радістю молодих сердець, які хочуть любити та хочуть знати Бога.

Ділячись із прочанами роздумами над євангельським уривком з архиєрейської молитви Ісуса Христа (Йоан 17), єпископ закликав їх пам’ятати про вічність, до якої людина має готуватись найперше молитвою, котра є основою чистоти життя і віри.

Незважаючи на похмуру погоду вранці та дощ під час Святої Літургії, прочани мали чудовий настрій, вже не кажучи про щедрі духовні дари, які здобули під час цієї прощі.

За інформацією із сайту stryi.ugcc.org.ua

Close Menu