Відбулася Всеукраїнська проща католицьких закладів освіти до монастиря Успення Божої Матері у с. Погоні

Відбулася Всеукраїнська проща католицьких закладів освіти до монастиря Успення Божої Матері у с. Погоні

Вівторок, 2018-05-29    9:01:42 UTC+2    Новини

У суботу 12 травня 2018 року до василіянського монастиря у Погоні приїхали учні понад десяти католицьких шкіл з різних областей України, а також малята з одного садочка, разом з батьками, вчителями й вихователями, щоб наприкінці навчального року подякувати Богові за отримані дари.

Розпочалася проща словом ігумена монастиря о. Никодима Гуралюка, ЧСВВ, який розповів історію цього монастиря Отців Василіян та чудотворної Погінської ікони Божої Матері.

Після того, разом з учнями Угорницької школи, всі охочі молилися вервицю, а також взяли участь у Святій Літургії, яку очолив преосвященний владика Йосафат Мощич, єпарх Чернівецький УГКЦ. Спів під час богослуження вели семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії. Учасники прощі мали нагоду збагатитись духовно, приступаючи до святої Тайни Сповіді та приймаючи під час Святої Літургії святе Причастя.

Після невеликої перерви на обід діти і молодь були запрошені до участі в цікавому та інформаційно насиченому квесті «З Божим словом прямуємо до щасливого життя», який організувала команда аніматорів парафії при василіянському монастирі Царя Христа м. Івано-Франківська та її духовний провідник о. Амвросій Козак, ЧСВВ. Завдяки різноманітним завданням учасники з користю та захопленням провели цей час.

Поки тривала командна гра, вчителі мали змогу послухати науку о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ, з Бучацького василіянського монастиря, а батьки – науку о. Петра Майби, СДБ, керівника напряму католицького шкільництва Комісії у справах освіти та виховання УГКЦ. Після того був час на обмін думками і ближче знайомство.

Завершилася проща обрядом посвячення усієї спільноти католицьких закладів освіти під покров Пресвятої Богородиці перед її чудотворною Погінською іконою, а після нього відбулося мирування та окроплення свяченою водою.

Прощаючись із учасниками прощі, о. ігумен Никодим Гуралюк подякував усім, а також запросив і надалі відвідувати це відпустове місце.

На основі інформації із сайтів osbm.in.ua,  ugcc.if.ua та osbm.if.ua
Світлини із сайту osbm.if.ua

Close Menu