Великопосні реколекції для спільноти християнських аніматорів, яка діє при храмі святого Онуфрія у Львові

Великопосні реколекції для спільноти християнських аніматорів, яка діє при храмі святого Онуфрія у Львові

2017-03-15    13:46:05    Новини

2017.03.11 Аніматори10-11  березня відбулися дводенні виїзні реколекції для спільноти аніматорів, що працює при василіянському монастирі та храмі святого Онуфрія у м. Львові. Реколекції відбулися в монастирі святого Йосифа у Брюховичах, при якому діє Василіянський інститут філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського.

Тема цьогорічних великопосних реколекцій: «Розп’яття Ісуса Христа як найбільший вияв любові до нас».

Провідником реколекцій був духовний провідник спільноти аніматорів о. Антоній Яремчук, ЧСВВ. Протягом цих реколекцій молодь мала нагоду замислитися над тим, як Бог нас, людей, полюбив та наскільки ми вміємо та можемо ділитися тією любов’ю, яку він постійно та невпинно виливає на нас у Святих Тайнах – Сповіді та Євхаристії.

2017.03.11 Аніматори 04Завдяки великій кількості інтерактивних методів, які допомагала організувати катехит п. Надія Мирка, кожен із присутніх на реколекціях мав нагоду наочно побачити та зрозуміти свою важливість в житті, те, що допомагає йому жити разом з Ісусом Христом та чим він може поділитися із іншими.

Реколекції були переповнені щирістю, радістю та теплом, яке зігрівало кожного, завдяки слуханню і роздумам над Євангелієм, участі в богослуженнях, Святих Тайнах, спілкуванню та взаємному діленню, а також завдяки відпочинку, перебуванню на природі та постійному відчуттю присутності Бога серед усієї спільноти аніматорів. Адже запевнив Господь Ісус Христос: «Де двоє або троє зберуться в моє ім’я, там я серед них» (Мт. 18,20).

Слід висловити щиру вдячність усім, хто причинився до проведення цих великопосних реколекцій, бо ж діти і молодь – це наше майбутнє, майбутнє нашого народу та Церкви.

Спільнота аніматорів щиросердечно запрошує небайдужу молодь у свої ряди. А василіянська спільнота складає велику подяку усій молоді – спільноті аніматорів при монастирі святого Онуфрія за постійну і плідну працю, яку вони безкорисливо приносять як дар, зокрема, допомагаючи та служачи дітям на таборах, та є справжнім прикладом до наслідування.

За матеріалами сайту osbm.lviv.ua. Світлини звідти ж.

Close Menu