Василіянська Провінція у США збагатилася новим священником

Василіянська Провінція у США збагатилася новим священником

Нещодавно василіянська чернеча спільнота монастиря святого Юра в Нью-Йорку і місцева парафіяльна громада, а також уся василіянська Провінція у США, мали радість вітати серед себе нового священника, працівника у Христовому винограднику, і разом з ним переживати день, коли він отримав священничі свячення.

У неділю 8 травня 2022 р. під час Божественної Літургії о 12:00 у храмі св. Юра преосвященний Владика Павло Хомницький, ЧСВВ, уділив пресвітерські свячення диякону Андрію Корнелюку, ЧСВВ. Разом з владикою Святу Літургію цього дня співслужили о. Василь Салковський, Протоігумен Провінції Успіння Божої Матері в США, ігумен монастиря св. Юрія і парох місцевої української греко-католицької парафії о. Ілля Броновський, ігумен монастиря св. свящмч. Йосафата в Ґлен-Кові, Нью-Йорк, о. Пилип Сандрик, та інші священнослужителі, а разом з ними молилася чисельна українська громада, сестри василіянки і сестри служебниці Непорочної Діви Марії. У Святій Літургії взяв участь батько новоієрея, Ярослав, на жаль, не змогла приїхати вся родина.

Після Літургії відбувся святковий обід в залі академії святого Юра.

Отець Андрій Корнелюк, ЧСВВ, який народився у Львові, ще в дитячому віці на початку 90-х років разом з батьками виїхав до США. Згодом родина його оселилася у Воррені, Мічиган, тут він здобув загальну освіту і тут відчув покликання до Василіянського Чину. Після новіціату в монастирі у Ґлен-Кові під проводом світлої пам’яті о. Лева Ґолдейда, ЧСВВ, бр. Андрій навчався у Василіянському інституті в Брюховичах біля Львова, Україна, де вивчав філософські предмети, а потім переїхав для продовження богословських студій до Рима.

Після закінчення навчання в Папському університеті св. Томи в Римі він повертається до своєї Провінції, а 1 грудня 2019 року приймає дияконські свячення з рук владики Венедикта Алексійчука в м. Гемтремку. Після цього виконує дияконське служіння в монастирі св. свщмч. Йосафата в Ґлен-Кові.

Приєднуючись до всіх побажань, щиро вітаємо о. новоієрея Андрія і бажаємо йому бути добрим пастирем на зразок Ісуса Христа, цінувати дар чернечого і священничого покликання і бути в ньому щасливим, а всій родині і вірним бажаємо щедрого Божого благословення.

Інформація: пресслужба сайту osbm.info
Світлини із сторінки о. Василя Салковського, ЧСВВ, у фейсбуці 

Close Menu