В рамках святкування храмового празника відбувся з'їзд Апостольства Молитви у Жовкві (Фоторепортаж)

В рамках святкування храмового празника відбувся з'їзд Апостольства Молитви у Жовкві (Фоторепортаж)

Жовква, ЧСВВ28 червня в Жовкві, в рамках святкування храмового празника Пресвятого Серця Христового, відбувся черговий з'їзд Апостольства молитви, в якому взяло участь більше 700 делегатів з Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської областей.
Урочистості розпочалися у районному Народному домі з молитви «Отче наш», яку виконав хор церкви Різдва Христового Жовківського Василіянського монастиря разом із присутніми в залі.
До привітального слова та оголошення програми з'їзду ведуча запросила Головного провідника товариства Апостольства молитви о. Терентія Довганюка, ЧСВВ. Священик нагадав присутнім про важливу місію кожного члена АМ, а також зупинився на огляді часопису «Апостольство молитви», головних матеріалах, в яких йдеться про свідчення, що стосуються Божих справ.
Цьогорічний з'їзд мав і свої сюрпризи. Наприклад о. Теодозій Янків, ЧСВВ, створив фільм про життя та служіння Богу Папи Іоана Павла ІІ. У цей день відбулася його презентація. Фільм довгометражний, але учасники з'їзду дивилися його із завмиранням серця.
Після фільму перед присутніми виступив хор церкви Різдва Христового із піснями на духовну тематику, а всі учасники виконали Гімн Апостольства молитви.
Залишаючи Народний дім, кожен зміг придбати черговий номер Апостольства молитви та образки із Пресвятим серцем Ісуса тощо.

Джерело: http://myzhovkva.com

Close Menu