Упокоївся в Господі ієромонах Вінкентій Прихідько, ЧСВВ (доповнено)

Упокоївся в Господі ієромонах Вінкентій Прихідько, ЧСВВ (доповнено)

Повідомляємо, що 11-го грудня, 2012 року у Мондер (Канада), на 95-му році життя, 76-му чернечого покликання, 45-му священнослужіня, упокоївся в Господі отець Вінкентій Василь Прихідько, ЧСВВ, член Канадійської Провінції.
Проситься усіх відправити за душу покійного отця Вінкентія приписані Статутом заупокійні молитви.


«Зі святими упокой, Христе, душу слуги твого»
Вічная Йому Пам'ять!

Преподобний отець Вінкентій Василь Прихідько, ЧСВВ

У вівторок, 11 грудня 2012 року отець Вінкентій упокоївся у Господі в Мондері, Канада, у лікарні Непорочної Діви Марії.

Василь Прихідько, народився 17 березня 1918 року, був другим з п’яти дітей, народжених від Михайла і Марії Прихідько. Його батько, Михайло, загинув п’ять років, перед тим, як Василь з матір'ю і трьома братами і сестрами іммігрував до Канади в 1929 році.

У 1937 році Василь Прихідько вступив до Василіянського Чину Святого Йосафата.

У 1950 році брат Вінкентій Василь Прихідько працював в Аргентині допомагав отцю Марківу у його місіях серед українських людей.

У 1959 році брат Вінкентій Прихідько був призначений до Риму, Італія, де протягом трьох років працював у приймальні та водієм для обслуги багатьох учасників II Ватиканського Собору.

У 1963 році брат Вінкентій був відправлений до Бразилії, для навчання у семінарії, а в 1967 році він був висвячений на диякона.

У 1968 році диякон Вінкентій повернувся до Канади, і 1 грудня 1968 року він був висвячений на священика в Українській Католицькій Церкві Святого Миколая в Торонто. Опісля, він знову повернувся до Бразилії на два роки. Після повернення до Канади, він служив у церкві Святого Василія в Торонто. Потім служив у парафіях Альберти Скаро, Стар-Пено, Ламонт, і Гілярд.

У 1986—1994, о. Вінкентій був парохом Святої Трійці на парафії у Вегревіл, Альберта, і в цей час він організував будівництво нового храму, яке було завершене в 1990 році.

З 1998 по 2002 року, о. Вінкентій відправився в Україну і провадив багато реколекцій по різних монастирях.

Протягом свого життя, особливо, як священик, о. Вінкентій торкнувся багатьох сердець і з теплотою люди згадують про нього.

Нехай Господь дарує йому вічний спочинок і вхід до вічного щастя в Небі!

Парастас відбудеться у вівторок, 18 грудня 2012 року, о 7:00 вечора у церкві Святої Трійці в Вегревіл, Альберта.

Божественна Літургія та Похорон відбудеться у середу, 19 грудня 2012 року, о 10:00 рано у церкві Святих Апостолів Петра і Павла в Мондері, Альберта.

Close Menu