У Святопреображенському монастирі сестер Василіянок відбулись реколекції для дівчат

У Святопреображенському монастирі сестер Василіянок відбулись реколекції для дівчат

Реколекції для дівчатЗ 1 по 3 липня у Святопреображенському монастирі сестер Василіянок у с. Береги (Пустомитівський р-н) відбулися чергові реколекції для дівчат. Організатором була сестра Франциска Шаблій, ЧСВВ. У програмі зустрічі були: Божественна Літургія, духовні науки, праця в групах, свідчення про покликання, фільм та ватра з піснями. Учасниці мали можливість висловити питання та почути на них відповіді. Важливим моментом була приватна молитва і перебування в тиші.
Метою цих реколекцій була особиста зустріч кожної учасниці з Ісусом Христом, утаєним у Пресвятій Тайні Євхаристії, віднайдення душевного спокою. Можливість призупинитися, відірвавшись від буденності, і роздумати над своїм життям.
Отцем-реколектантом був о. Йосафат Герляк, ЧСВВ. Провідна тема його наук – «Життя — це вибір», де також було висвітлено три стани покликання: монаший, подружній та стан дівицтва. В науках йшлося про те, що кожен повинен зробити свідомий вибір того, що хоче і розуміти, що він особисто несе за це відповідальність. Найважливішим вибором, як наголошував отець, є вибір свого покликання. Та найперше покликання – стати святим.
В кінці реколекцій відбулася спільна зустріч, де кожна з учасниць поділилася своїми враженнями і тим що тут відкрила для себе. Всі дівчата роз’їхались додому сповнені Божого благословення та незабутніх вражень.

Повідомила Наталя Басараб (учасниця реколекцій)

Close Menu