У школі духовного проводу «Єлеазар» розпочався V модуль

У школі духовного проводу «Єлеазар» розпочався V модуль

«Благаю і за тих, які завдяки їхньому слову увірують у мене» (пор. Ів. 17, 20) – це гасло 5-ого навчального модуля Школи духовного проводу «Єлеазар», який розпочався 8 березня і триватиме до 12 березня 2021 р. Тема цього модуля – «Служіння». Чому обрано саме цю тему?

Директор школи, о. д-р Франциск Шиделко, ЧСВВ, пояснює: «Духовний провід належить до пасторальної теології, яка займається опікою, допомогою потребуючим, тобто служінням. Цей 5-ий модуль – це практичне служіння у конкретних ситуаціях життя, наприклад: у сім’ї, у житті черниць і ченців. Духовний провід – це служіння словом розради і потіхи для тих, хто страждає, або кому є важко. Цей модуль – це пасторальна сторона духовного проводу, тобто як духівнику служити у тій чи іншій ситуації, з різними категоріями людей, як у родині, так і у чернецтві».

Протягом тижня учасники школи прослухають такі курси:

  • Духовний провід богопосвячених осіб (черниць) – о. Франциск Шиделко, ЧСВВ
  • Духовна розмова. Духовний провід мирян – о. Петро Майба, СДБ
  • Духовний провід подружжя – о. Франциск Шиделко, ЧСВВ
  • Духовний провід богопосвячених осіб (ченців) – о. Йона Максім, СУ
  • Духовний провід осіб з особливими потребами. Реколекційний рух «Рахиль» – п. Галина Кирчів
  • Духовний провід молоді – розпізнання покликання – о. Петро Майба, СДБ
  • Психологія спілкування – с. Анастасія Стульківська, ЧСВВ.

Повідомила с. Анастасія, СНДМ

Інформація і світлина із сайту Патріаршої комісії у справах монашества УГКЦ monashestvo.org.ua 

Школа духовного проводу «Єлеазар» – це річна сертифікована програма з модульною системою навчання. Передбачено 2 семестри, 6 модулів (модуль – 1 раз в місяць, 5 днів в тиждень, без вихідних) та реколекції. В програмі є теоретичні лекції, але велика увага приділятиметься тренінгам. Викладачі – високоосвічені фахівці з духовності, психології, педагогіки як з України, так і з-поза її меж. На завершення, всі хто старанно братиме участь у всіх модулях, без винятку, отримає сертифікат.

Навчання відбувається при Василіянському інституті філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського, за адресою: Львів-Брюховичі, вул. Широка, 6.

Цьогорічний курс навчання розпочався 5 жовтня 2020 року.

У рамках ІІІ модуля, у вівторок 8 грудня 2020 р., відбулася презентація інтернет-сайту Школи «Єлеазар» www.eleazar.school.

Close Menu