У Римі відбулась зустріч богопосвячених осіб

У Римі відбулась зустріч богопосвячених осіб

РимВ навечір`я празника Стрітення Господнього за григоріанським календарем у Римській василіянській обителі відбулася зустріч богопосвячених осіб різних чернечих спільнот нашої Церкви, які виконують свої служіння у місті Римі.
Зустріч розпочалася з конференції, яку виголосив о. Роберт Лисейко, ЧСВВ. Він поділився роздумами над листом Святішого Отця Франциска, виданим з нагоди Року богопосвячених осіб,  зокрема наголосив на п’ятьох очікуваннях Церкви від чернецтва: радісно свідчити Христа, розбудити світ своїм пророчим служінням, стати знавцями сопричастя, тобто єдності, вийти за межі своїх спільнот та дозволити себе турбувати потребуючим, запитувати себе про те, чого Бог і людство сьогодні від нас потребують. Ці п’ять очікувань мають заторкнути наше богопосвячене життя, стати темами для призадуми у наших спільнотах.
Після конференції учасники зустрічі взяли участь у святковій Вечірні, яку відслужив о. Ілля Броновський, ЧСВВ.
Спільна молитва і спільна трапеза, яку на завершення зустрічі приготували сестри-василіянки, були ще однією нагодою для ченців і черниць глибше познайомитись та обмінятись духовним і душпастирським досвідом у богопосвяченому житті.

Подав о. Єфрем Кончак, ЧСВВ

Close Menu