У Покотилівці біля Харкова врочисто відкрили пам’ятний хрест борцям за волю України

У Покотилівці біля Харкова врочисто відкрили пам’ятний хрест борцям за волю України

Понеділок, 2018-07-23    18:50:47 UTC+2    Новини

У суботу 14 липня 2018 року в смт. Покотилівка Харківської області було урочисто відкрито Пам’ятний хрест всім загиблим за волю та незалежність України. Освячення хреста здійснив настоятель Покотилівського Свято-Покровського василіянського монастиря о. Йосиф Щур, ЧСВВ.

Мешканці Харкова і Покотилівки зібрались у Парку слави, щоб вшанувати всіх, хто поклав життя у боротьбі за Україну. У події взяли зокрема участь члени Національного Корпусу, представники місцевої влади та сестри Згромадження святого Йосифа Обручника з Харкова.

«Завдяки Ісусові хрест став символом перемоги, спасіння і символом спілкування з тими, які відійшли в інше життя», – наголосив ієромонах Йосиф. Закликаючи усіх до плекання своєї національної ідентичності, він сказав: «Ми перемагаємо ворога, коли молимося українською, ми перемагаємо ворога коли спілкуємося українською, ми стаємося непереможними, коли серце б’ється для України». На завершення о. Йосиф заохотив молитися за Україну та ніколи не забувати тих, хто віддав своє життя за кращу долю українського народу.

Інформація і світлина із сайту osbm.in.ua

Close Menu