У парафії при василіянському монастирі в м. Бар відбулися «Веселі канікули з Богом»

У парафії при василіянському монастирі в м. Бар відбулися «Веселі канікули з Богом»

Субота, 2018-07-07    10:11:56 UTC+2    Новини

Упродовж тижня, від 25 червня по 1 липня 2018 року, в парафії, яка діє при храмі монастиря Різдва святого Івана Хрестителя в місті Бар (Вінницька область, Україна), проводилися «Веселі канікули з Богом».

Для школярів пора літніх канікул є незабутнім часом відпочинку від тяжкого навчального року і можливістю отримати запас сил та енергії на наступний рік. Одним із таких місць, де діти цікаво і весело проводять свій час, є табір «Веселі канікули з Богом».

Цьогоріч такий табір, вже вдруге, був проведений при василіянському монастирі у місті Бар. На запрошення настоятеля монастиря Різдва святого Івана Хрестителя отця Йосафата Герляка, ЧСВВ, цьогорічними провідниками табору була команда аніматорів з Дрогобича на чолі з отцем Юстином Борисом, ЧСВВ. Їм також помагав брат Стефан Дуда, ЧСВВ, студент ВІФБС, який перебуває на літніх канікулах в цьому монастирі. Темою цьогорічного табору була Божественна Літургія.

Кожен день на таборі розпочинався із спільної молитви у загальному колі, після якої діти співали гімн табору і танцювали веселі банси. Під час катехизацій діти мали можливість отримати цінні знання про зміст Божественної Літургії, про її складові частини та про значення Євхаристії в житті християнина. Кожного дня діти втілювали отриманні знання у своєму житті, адже щоденно всі учасники табору були на Святій Літургії, де могли приступити до Сповіді і Святого Причастя. По закінченні Служби Божої всіх чекав смачний обід, на якому діти підкріплювали свої сили. Після обіду був час на вільні ігри, після яких на дітей чекали цікаві гуртки, де вони могли проявити всі свої творчі здібності.

Окрім того, програма дня була насичена низкою конкурсів, естафет і командних ігор. За цим дозвіллям час проходив так швидко, що закінчення чергового дня підходило зовсім непомітно. Наприкінці дня всі знову ставали в коло і після того, як всі вдосталь натанцювались, відбувалася спільна молитва та благословення.

Табір пролетів, немов одна мить, і останній його день залишив найбільше вражень. Після урочистої недільної Служби Божої всі учасники табору разом зі своїми батьками мали можливість спільно потанцювати банси і почастуватись солодощами, після чого всі пішли до катехитичного класу, де подивились фото-презентацію усього того, що відбувалось на таборі. На цьому цьогорічний табір завершився.

З великим сподіванням очікуємо, що ця гарна традиція продовжиться і на наступний рік, коли діти знову зможуть зібратися разом для участі у «Веселих канікулах з Богом».

Інформація і світлини із сайту osbm.in.ua
Автор бр. Стефан Дуда, ЧСВВ

Close Menu