У парафії при монастирі святого Василія Великого в Луцьку відбувся щорічний християнський табір «Літо з Богом»

У парафії при монастирі святого Василія Великого в Луцьку відбувся щорічний християнський табір «Літо з Богом»

Понеділок, 2018-08-06    20:20:00 UTC+2    Новини

У першій половині липня парафіяни церкви святого Василія Великого при однойменному василіянському монастирі в Луцьку мали радість проведення щорічного християнського табору «Літо з Богом», в якому взяли участь як діти й молодь, так і старші представники парафіяльної громади. Від чернечої спільноти у таборі взяли участь парафіяльний сотрудник о. Юліан Хомечко, ЧСВВ, та брати василіяни Микита Овчар і Методій Рицар.

Ось які гарні й неповторні враження залишилися в учасників цього християнського табору:

З 9 по 14 липня 2018 року за сприяння та благословення екзарха Луцького Кир Йосафата Говери, ігумена монастиря св. Василія Великого о. Терентія Цапчука, ЧСВВ, та за духовного проводу о. Юліана Хомечка, ЧСВВ, відбувся щорічний християнський табір «Літо з Богом». Цього року локацією проведення табору, за традицією, стали Шацькі озера.

Християнський табір — щось цілком унікальне і незвичайне. У ньому ти вчишся жити присутністю Бога в кожній діяльності, у кожному стані, місці чи періоді. Часто після звичного ритму життя це стає складно, але жертви є гідні нагороди — наприклад, у часі розважання над псалмами при сході сонця або молитви на вервиці під зоряним небом. Усе стає ще більш цінним через щоденну присутність Євхаристійного Христа.

Табір — це неповторна комбінація різних факторів: людей, подій, умов. І дивовижно бачити, як зовсім різні особи живуть цілий тиждень ніби одна велика сім’я. Як нестрашними стають грози та холод, як звикається до короткого сну та запаху диму.

Цього року табір став частинкою раю для 25 людей — різного віку, різних професій, різних характерів, світоглядів та переконань. Протягом 6 днів ми ділили спільні молитви та Літургії, сніданки та вечері, командні ігри і спокій відпочинку. Ми залишили у таборі частинки себе, а самі привезли до звичного життя частинки табору.

Особливу подяку висловлюємо екзарху Луцькому Кир Йосафату Говері та ігумену монастиря св. Василія Великого о. Терентію Цапчуку, ЧСВВ, — за сприяння та благословення на проведення табору; о. Юліану Хомечку, ЧСВВ, — за духовний провід табору; о. Богдану Іващуку — за створення умов та турботу про те, аби табір відбувся; братам-василіянам, а також кожному, без чиєї допомоги ми би не впорались.

Інформація і світлини із сайту osbm.lutsk.ua

Close Menu