У Луцьку відбулася VI молитовна проща за узалежнених та мир в Україні

У Луцьку відбулася VI молитовна проща за узалежнених та мир в Україні

25-26 вересня з благословення владики Йосафата Говери при монастирі св. Василія Великого в м. Луцьку відбулася VI молитовна проща за узалежнених та мир в Україні, організована отцями василіянами.

Окрім місцевих вірних у прощі взяли участь прочани зі Львова, Чорткова, Рожищ, Володимира-Волинського. Молитовна програма розпочалась архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Йосафат Говера. З ним співслужили: провінційний радник о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, канцлер Луцького екзархату Сергій Василів, настоятель чернечого осідку у Володимирі-Волинському о. Марко Максимів, ЧСВВ, отці василіяни Терентій Цапчук, Йосиф Будай і Йосиф Холод. У програмі молитовних чувань були вечірня, молебень до Богородиці, чин водосвяття, виставлення Найсвятіших Тайн, співана вервиця, Хресна дорога із розважаннями о. Корнилія Яремака про життєві страждання й терпіння, а також молитви на оздоровлення. Після вечірні усі могли підкріпитися смачною вечерею військової кухні.

Під час спільної молитви своїми свідченнями із присутніми ділились члени спільнот Анонімних Алкоголіків та Ал-Анону.

Протягом молитовної програми вірні молилися за зцілення від різноманітних залежностей, як своїх особистих, так і своїх рідних і близьких, за встановлення справедливого миру в Україні, також чисельно приступили до святої Тайни сповіді та Пресвятої Євхаристії. Завершилася проща Божественною Літургією, яку очолив о. Корнилій Яремак у співслужінні з ігуменом монастиря о. Анастасієм Панькевичем та о. Йосифом Будаєм.

Богослужіння супроводжував спів прицерковних хорів: «Eleos» та хору Цариці Миру.

Слова щирої вдячності – о. Йосифу Будаю, ЧСВВ, та о. Терентію Цапчуку, ЧСВВ, вислуженому ігумену Луцького монастиря, за започаткування прощі, о. Корнилію Яремаку – за духовний провід під час молитовних чувань, отцю ігумену Анастасію Панькевичу, ЧСВВ, та всім організаторам – за її проведення й усім учасникам – за молитовну підтримку один одного.

Інформація і світлини із сайту osbm.in.ua 

Close Menu