У лютому 2021 – липні 2022 року УГКЦ молитовно роздумуватиме над книгою Діянь апостолів

У лютому 2021 – липні 2022 року УГКЦ молитовно роздумуватиме над книгою Діянь апостолів

15 лютого 2021 року, з ініціативи Патріаршої катехитичної комісії, Українська Греко-Католицька Церква розпочала молитовне читання і розважання над книгою Діянь апостолів, яке триватиме до 31 липня 2022 року. До участі запрошують усіх, хто хоче краще пізнати Слово Боже для особистого духовного збагачення, а також для читання у біблійних гуртках та парафіяльних спільнотах.

Для кожного, хто читає книгу Діянь апостолів, вона є невичерпним джерелом знань про життя первісної Церкви та показує труднощі і радості першого звіщання віри. Послідовне читання цієї новозавітної книги з відповідними коментарями та роздумами допоможе пролити нове світло на знайомі епізоди, розкрити значення окремих уривків і краще зрозуміти суть місії Церкви, а передусім – жити Божим Словом.

Читання відбуваються щопонеділка, розпочинаючи від 15 лютого 2021 року. У відповідному розділі на сайті Патріаршої катехитичної комісії (див. за цим посиланням) щоразу буде опублікований черговий текст з книги Фаусті Сільвано і Канелла Вінченцо «У школі апостолів: Молитовне читання і розважання над книгою Діянь апостолів». Текст міститиме уривок Святого Письма, коментарі до окремих цитат уривку, роздуми та поради для молитви.

Повна програма молитовного читання доступна за цим посиланням.

У вступному слові до презентації цієї ініціативи голова Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ владика Давид Мотюк, зокрема, пише:

«З радістю представляємо Вам наступну частину нашої серії “Молитовне читання Святого Письма”, а саме “Молитовне читання Діянь апостолів”.

“Діяння апостолів” … починаються там, де закінчується Євангеліє від Луки – вознесінням Христа на небо. Учні та ті, хто з ними, стають очевидцями зішестя Святого Духа на п’ятдесятий день, що розуміємо як народження Церкви. Відтоді християнство поширюється по всьому світу, супроводжуване Святим Духом, аж до нашого часу.

Подібно до святого Павла, який відіграє провідну роль у «Діяннях», ми також покликані бути місіонерами, поширюючи Добру новину Євангелія у сім’ї, у колі друзів, а відтак – поміж незнайомих.

Візьміть на себе виклик молитовного читання Діянь Апостолів, дозволяючи Святому Духу знову увійти у ваше життя!

Хай Господь рясно благословить! »

Докладнішу інформацію про цю ініціативу Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ див. за цим посиланням.

Довідка: «Молитовне читання Діянь апостолів» – це продовження програми молитовного читання Святого Письма, яку Патріарша катехитична комісія підготувала на прохання Синоду Єпископів УГКЦ.

За цією програмою впродовж попередніх років комісія провадила молитовне читання Святого Письма за програмою книг:

У школі Матея (С. Фаусті, В. Канелла)
Євангеліє від Марка (Дж.Дзевіні, П.Дж.Кабра)
У школі Луки (С. Фаусті, В. Канелла)

Детальніше про ці видання можна дізнатися на сторінці Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ ct.ugcc.ua.

За матеріалами повідомлення департаменту інформації УГКЦ
на сайті news.ugcc.ua 

Close Menu