У Крехівському василіянському монастирі святого Миколая відбулась Молитовна зустріч для хлопців

У Крехівському василіянському монастирі святого Миколая відбулась Молитовна зустріч для хлопців

Середа, 2017-07-26    10:19:43 UTC+2    Новини

У другій половині минулого тижня, 19-23 липня 2017 року, у Крехівському монастирі святого Миколая, при якому діє василіянський новіціят, відбулася молитовна зустріч для хлопців на тему «Бог вибрав мене вже від утроби матері моєї і покликав…».

Щорічні молитовні зустрічі юнаків у Крехові – це кількаденне проживання при монастирі з метою дізнатися більше про чернече життя, замислитися над власним покликанням, здобути досвід особистої та спільної молитви під час перебування у спільноті ровесників та під проводом священиків і братів василіян, молитися за розпізнання особистого покликання та за нові покликання до богопосвяченого і священичого стану.

Цьогорічна молитовна зустріч у Крехівській обителі також стала для молодих людей нагодою для глибшої призадуми над Божим покликанням, тими різними шлахами, якими Господь веде різних людей через життя. Юнаки мали можливість поспілкуватися один з одним і василіянською чернечою спільнотою, спільно працювати, молитися, відпочивати, а також прослухати ряд реколекційних наук.

Цього року провідниками гостей монастиря святого Миколая під час молитовної зустрічі були василіяни: о. Андрей Павлишин, організатор та координатор зустрічі, о. Анастасій Кабаль, який у 2006 році започаткував такі зустрічі при Крехівському монастирі, о. Йосафат Коваль та бр. Степан Дуда. Теми духовних наук та роздумів стосувались розпізнання кожним особистого життєвого покликання та вибору стану, до якого закликає добрий Господь кожну людину зокрема (подружнього, чернечого і священства).

Безперечно, кожний учасник молитовної зустрічі, у якій цими днями взяли участь 18 молодих людей, міг вибрати для себе багато корисного із тих думок та вказівок, які представили доповідачі та провідники зустрічі у духовних повчаннях та особистих розмовах, а спільне перебування у Крехівському монастирі, молитва, участь у святих Таїнствах були для них нагодою до перевірки власного покликання: кого до священства, кого до монашого, кого до подружнього життя.

Як організатори, так і учасники молитовної зустрічі складають найщиріші слова вдячності Ігумену Крехівського монастиря о. Іванові Майковичу, монашій та новіціятській спільнотам, а також Протоігумену Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоану Школику.

За повідомленням о. Андрея Павлишина, ЧСВВ, із сайту osbm.in.ua
Світлини з цього ж сайту

Close Menu