У Коломиї завершили Місію під покровительством Блаженного Папи Івана Павла II

У Коломиї завершили Місію під покровительством Блаженного Папи Івана Павла II

У день храмового свята, 25 листопада, у церкві Святого Йосафата м. Коломиї завершилася Свята Місія під покровительством Блаженного Папи Івана Павла II. Впродовж тижня парохіяни і віряни міста та околиць роздумували над значенням Пресвятої Євхаристії. Проповідники ще раз відзначили, що Святе Причастя є центром християнського життя і заохочували присутніх до частого приступання до Святих Тайн: Сповіді та Євхаристії.
Кожного дня, починаючи від 18 листопада, ієромонахи Чину Святого Василія Великого означували окрему тему, яку розглядали у єдності з Пресвятою Євхаристією. Такими темами були: прощення гріхів, християнська родина, моральне життя, Свята Церква, державотворення. Щоденно у храмі відправляли три Святі Літургії з місійними науками по означених темах.
Окремі зустрічі з духовними науками були проведені для учнів шкіл різних вікових категорій. Чисельною була присутність найменших парохіян – дошкільнят.
Завершили Місію двома Святими Літургіями, під час яких кілька тисяч вірян приступили до Святого Причастя. Тримаючи у руках хрест, свічку та єлей присутні у храмі здійснили відновлення обітниць Святого Хрещення і урочисто промовили Символ віри.
Впродовж тижня у храмі перебували реліквії та ікона Блаженного Папи Івана Павла II. Вся Місія була під гаслом слів Папи: “Не бійтеся, відкрийте двері для Христа!”.
Проведення Місії присвячено 250-й річниці храму Священномученика Йосафата, який проектовано відомим італійським архітектором Бернардом Меретином у стилі бароко. Храм має цікаву історію, що тісно переплетена з лихоліттями останніх двох століть.
Парох храму о. Володимир Касіян склав подяку за проведення Місії о. Теодозію Янківу, ЧСВВ та його помічникам.

Джерело: Прес-служба єпархії

Close Menu