У храмі Христа-Царя Отців Василіян у Римі відбулася зустріч керівників спільнот руху «Матері в молитві» з усієї Італії

У храмі Христа-Царя Отців Василіян у Римі відбулася зустріч керівників спільнот руху «Матері в молитві» з усієї Італії

У неділю, 12 лютого, у храмі Христа-Царя Отців Василіян у Римі відбулася зустріч керівників спільнот руху «Матері в молитві» з усієї Італії. Зустріч розпочалася спільною молитвою та об’єднала серця матерів у молитві за своїх дітей та різні потреби Церкви і світу. Відтак Владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ, Апостольський візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії, відслужив Божественну Літургію у співслужінні з о. Іваном Куликом, духовним провідником руху в Італії, о. Бернардом Підгірним, ЧСВВ, та дияконом Валентином Федишиним, ЧСВВ, — повідомила с. Емілія Вандич, СНДМ.
Після того як учасники зустрічі зібралися в залі, архиєрей привітав присутніх та звернувся із Пастирським словом до керівників і членів церковних молитовних спільнот УГКЦ в Італії. Владика наголосив на тому, що молитовна спільнота допомагає людині бути активною в духовному житі і в житті церковної громади. Вона об’єднує та підтримує людей, особливо у важкі хвилини. Він звернувся до керівників спільнот, які насамперед повинні бути смиренними духовним особам та показувати приклад поваги до церковної влади. Адже молитовні спільноти повинні жити духом Христа та бути веденими церковним урядом. У листі єпископ звернув увагу на важливість добрих діл, а також на плекання єдності у спільнотах.
Відтак Владика Діонісій надав слово керівникам спільнот із різних міст Італії. Вони поділилися тим, як живуть і моляться їхні члени, та звернули велику увагу на свідчення про ласки, які отримали через молитву. Кілька з них висвітлили приклади Божої благодаті з власного життя. Вони також розповіли про співпрацю зі своїми священиками, які їх провадять, та дякували за них Богові.
Після цього слово було надано п. Любові Долинчук, яка впродовж останніх п´яти років була національним координатором руху в Італії. Пані Люба щиро подякувала Владиці Діонісію, а також попередньому Владиці Глібові Лончині, які благословили її на цю відповідальність. Жінка склала подяку о. Іванові Кулику та всім священикам, з якими співпрацювала та які запрошували її до своїх парафій і в різний спосіб допомагали їй координувати спільноти «Матерів в молитві» в Італії. На знак подяки за віддану працю Владика Діонісій нагородив п. Любов Долинчук Подячною грамотою.
Наприкінці зустрічі Апостольський візитатор повідомив присутніх, що в порозумінні з отцем-духівником призначає національним координатором на наступних два роки п. Ліду Викович із римської спільноти, побажавши їй Божого благословення у цьому нелегкому і відповідальному служінні.
Зустріч завершилася спільною трапезою, яку так щедро підготували «Матері в молитві» з Отцями Василіянами.

http://www.chiesaucraina.it/

Close Menu