У Гошівському монастирі четверо священиків василіян відзначили двадцятиліття пресвітерського служіння

У Гошівському монастирі четверо священиків василіян відзначили двадцятиліття пресвітерського служіння

Понеділок, 2018-06-11    12:37:18 UTC+2    Новини

У четвер 7 червня 2018 року, свято Пресвятої Євхаристії за юліанським календарем, у Гошівському монастирі Преображення Господнього четверо священиків Чину Святого Василія Великого: о. Рафаїл Стефурак, о. Марко Максимів, о. Тарасій Тижник, о. Порфирій Шумило – склали Богові подяку за дар священичого служіння.

Ось уже протягом двадцятьох років отці служать Богові і людям у священичому стані. Один із них, о. Рафаїл, розпочав свій шлях чернечого життя ще перед виходом Української Греко-Католицької Церкви з підпілля та був одним із тих братів, які перебували в Гошівській обителі, коли тут до 29 серпня 1990 року був новіціат Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні. Інші три отці вступили на новіціат вже у Крехівському монастирі святого Миколая. Після закінчення новіціату вони розпочали навчання на Папському богословському факультеті святого Івана Хрестителя у Варшаві, Польща, а після його закінчення і повернення в Україну всі четверо отримали 7 червня 1998 року, якраз рівно 20 років тому, пресвітерські свячення в монастирі святого Онуфрія у Львові з рук преосвященного владики Юліана Ґбура, на той час Секретаря Синоду єпископів УГКЦ.

Тепер вони приїхали з різних куточків України до Гошева, щоб подякувати Богові за дар священичого покликання: отці Рафаїл і Тарасій прибули із Києва, о. Порфирій – з Івано-Франківська, а о. Марко – з Володимира-Волинського.

У Гошівському храмі отці відслужили подячну Святу Літургію, на якій разом з ними молилися старший співбрат по чернечому і священичому покликанню о. Дам’ян Кастран, ЧСВВ, до 2016 року ігумен Гошівського монастиря, та представник наймолодшого покоління священиків василіян о. Павло Долішний, ЧСВВ, з монастиря святого Василія Великого у Києві. Також у цій Святій Літургії взяли участь родини священиків та прихожани монастирського храму.

Інформація та світлини із сайту Гошівського монастиря www.osbm-hoshiv.in.ua

Close Menu