У Бучацькому колегіумі ім. святого Йосафата урочисто відбулося свято випускників

У Бучацькому колегіумі ім. святого Йосафата урочисто відбулося свято випускників

Вівторок, 2018-06-26    11:48:38 UTC+2    Новини

У суботу 23 червня 2018 року в Бучацькому колегіумі ім. Святого Йосафата, який діє при василіянському монастирі Чесного Хреста Господнього, м. Бучач Тернопільської обл., Україна, відбулися урочистості з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту цьогорічним випускникам.

Свято розпочалося подячною Божественною Літургією, яку очолив директор колегіуму о. Іриней Гумен, ЧСВВ, у співслужінні з іншими священиками, в якій взяли участь випускники колегіуму, їхні батьки та рідні.

Після Святої Літургії в актовій залі в родинній атмосфері пройшло свято випускників. Цьогоріч директор колегіуму вручив дві золоті медалі: Ярославу Нечесному, який під час проходження ЗНО набрав 200 балів на екзамені з хімії, та Миколі Озарку, який зумів поєднати успішне навчання в колегіумі з обов’язками прем’єр-міністра учнівського самоврядування.

Під час свята випускників благословили батьки та побажали їм здійснення всіх мрій.

Свято продовжилось у храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього, до якого зійшлися на молебень випускники усіх шкіл Бучача.

Дорогі випускники! Безпечного вам плавання в невідомих водах! Хай вашим компасом в океані життя будуть ваша совість і честь! Хай береже вас Бог, молитва матері і добра батьківська порада!

Інформація і світлини із сайту collegium.osbm.info

Close Menu