Тиждень молитов за єдність християн у Львові на тлі напруженої ситуації в Україні

Тиждень молитов за єдність християн у Львові на тлі напруженої ситуації в Україні

В Україні Тиждень молитов за єдність християн відбувся на тлі напруженої ситуації в Києві. У Львові в День Соборності України вірні різних церковних громад міста зібралися на спільну молитву в гарнізонному храмі св. Петра і Павла. Потім жалобна хода подалася до катедри Вірменської Апостольської Церкви, де вірні вшанували пам'ять Сергія Нігояна, що загинув під час зіткнень між протестувальниками і силовими структурами.

Увечері, 25 січня 2014 р., на завершення Тижня молитов за єдність християн, гостями львівської латинської катедри були духовенство і миряни Вірменської Апостольської Церкви, греко-католики і протестанти. Перед Святою Месою храм наповнився вірменською молитвою. Присутніх привітав архиєпископ-митрополит Львівський РКЦ в Україні Мечислав Мокшицький.

Під час Святої Меси, яку очолював Високопресвященний Мечислав, співав хор семінаристів Василіянського Інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа В. Рутського. Проповідь виголосив Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ.

Після завершення Святої Меси прозвучала екуменічна молитва духовенства різних Церков.

Для Радіо Ватикану, Костянтин Чавага
Джерело: http://uk.radiovaticana.va

Close Menu