Свято Різдва Пресвятої Богородиці на Вінниччині

Свято Різдва Пресвятої Богородиці на Вінниччині

Бар. ЧСВВ21 вересня 2014 р., у свято Різдва Пресвятої Богородиці, Барська спільнота Отців Василіян відзначала свій храмовий празник. Розділити радість з нагоди цього дійства приїхали гості із Львова та Вінниці, також прибули парафіяни римо-католицької парафії цього міста та навколишніх сіл.
Урочисту Святу Літургію очолив декан вінницький о. Микола Дуркалинець у співслужінні отців: Романа Пархомцева, пароха місцевого костелу, Юліяна Хомечка, ЧСВВ, економа ВІФБС ім. Йосифа В. Рутського, Теодосія Савчука, ВС, сотрудника парафії Покрова Пресвятої Богородиці м. Вінниця та Климента Грещака, ЧСВВ сотрудника цієї парафії. Проповідь виголосив о. Юліян, який на основі євангельського читання говорив про значення покори та гордині в нашому житті.
По завершені Літургії присутні отці та представники місцевої влади вітали о. Мелетія та всю парафіяльну громаду із храмовим празником, після чого о. Юліян в імені о. Протоігумена Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні зачитав документ яким о. Мелетія було потверджено на ще одну каденцію – настоятелем у м. Бар.
На сам кінець отці та всі присутні вийшли на подвір’я де біля фігури Пресвятої Богородиці з дитятком Ісусом, було відправлено Молебень та освячено водицю.

Повідомив: о. Климентій Грещак, ЧСВВ
Джерело: www.osbm.in.ua

Close Menu