Ректорат і студенти Василіянського інституту у Брюховичах взяли участь у Всеукраїнській прощі семінаристів УГКЦ

Ректорат і студенти Василіянського інституту у Брюховичах взяли участь у Всеукраїнській прощі семінаристів УГКЦ

Четвер, 2018-08-02    14:48:25 UTC+2    Новини

У суботу й неділю 28-29 липня 2018 року брати-семінаристи Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського у Львові-Брюховичах взяли участь у Всеукраїнській прощі семінаристів вищих духовних навчальних закладів УГКЦ до патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві, яка проводилася в рамках відзначення 1030-річчя Хрещення Русі-України.

У суботу 28 липня чернеча братія разом з ректором ВІФБС о. Пантелеймоном Трофімовим, ЧСВВ, та віце-ректором о. Бернардом Підгірним, ЧСВВ, прибули до патріаршого собору, де, разом з представниками інших духовних семінарій УГКЦ, взяли участь у Всенічному (Вечірні й Утрені).

На другий день, у неділю 29 липня, семінаристи Української Греко-Католицької Церкви з усієї України взяли участь в архиєрейській Божественній Літургії, яку в соборі Воскресіння Христового очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. З ним співслужив владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії, та численні священики: ректори, настоятелі, викладачі й духовники всіх семінарій УГКЦ в Україні й капелани молодіжних осередків УМХ (саме в цей день в патріаршому соборі Воскресіння Христового відбувався ювілейний з’їзд молодіжної організації «Українська молодь – Христові», з нагоди 85-ліття з дня першого з’їзду УМХ, організованого митрополитом Андреєм Шептицьким, який проходив під гаслом «Будь завжди вірним Христові! »). (Проповідь Глави УГКЦ можна переглянути за цим посиланням).

Цього ж дня ввечері, на завершення паломництва, на Володимирській гірці в Києві був відслужений Молебень до рівноапостольного князя Володимира. Богослуження очолив Блаженніший Святослав, який у своєму слові ще раз привітав паломників та пригадав, що українські християни, святкуючи річницю Хрещення Русі-України, наближаються до джерела своєї віри. Він також зазначив, що не можна обійтися одним святкуванням, а потрібно змінювати своє життя, щоб по-справжньому відчути досвід християнської віри.

За інформацією із сайтів vifbs.in.ua та osbm.in.ua
Світлини із сайту vifbs.in.ua

Close Menu