Привітання о. Василія Ковбича, Протоархимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата до учасників з’їзду Апостольства Молитви

Привітання о. Василія Ковбича, Протоархимандрита Василіянського Чину Святого Йосафата до учасників з’їзду Апостольства Молитви

Слава Ісусу Христу!

Вельмишановні і дорогі в Христі учасники з’їзду Апостольства Молитви,
Сказав Ісус тим, що Його слухали: «Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. І не запалюють світла та й не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі» (Мт 5,14-16).
Сьогоднішній світ щораз то більше голодний і спраглий того добра, що його нам може дати тільки сам Господь Бог. Сучасне суспільство клопочеться про багато речей, але одного йому насправді потрібно: світла добрих учинків тих, хто слухає Боже Слово і намагається його якнайкраще виконувати. Сучасна людина нещаслива та й не усвідомлює собі причини цього: бо вона віддалилася від Бога і від Божих Заповідей. Тому в наших вухах завжди повинні звучати слова Апостола Народів: «Не вподібнюйтеся до цього світу, але перемінюйтесь обновленням вашого розуму, щоб ви переконувалися, що то є воля Божа, що добре, що вгодне, що досконале» (Рм 12,2).
Від самого початку свого існування Апостольство Молитви відзначається як організація вірних, які насправді свідомі того, що людина без Бога і без Божих Заповідей не може бути щасливою на цьому світі, та ще й втрачає вічне щастя в небі, до якого всі покликані. Світло добрих вчинків тих, які належать до Апостольства Молитви і виконують усі свої обов’язки, світить усім у хаті, тобто в родині, при церковних громадах та в інших організаціях. Ви є Апостолами молитви, бо своїм прикладом навчаєте всіх, що треба молитися і що через молитву ми працюємо для того, щоб Господь Бог займав перше місце у нашому серці й наших думках. Тільки таким способом усуваються гріхи і здійснюються добрі вчинки. Тому звертаюся до Вас ще іншими словами Св. Апостола Павла: «Хай ваша доброзичливість буде всім людям відома» (Фл 4,5).
Цього року не можу бути присутнім на Вашому з’їзді, тому посилаю Вам, від свого імені і від імені всього Василіянського Чину, сердечний привіт і найкращі побажання. Бажаю, щоб милосердний Господь постійно зберігав у Своїй безмежній любові Вас, Вашу сім’ю, Ваших найрідніших і Вашу громаду. Нехай Апостольство Молитви зростає числом ревних християн на поширення Царства Божої Любові і на добро Христової Церкви. Бажаю Вам щедрих Божих ласк, успіхів i радості за заступництвом Пресвятої Богородиці та всіх Святих нашого Українського Народу на многії і благії літa!

Рим, 11 червня 2012 р.Б.

В імені усіх ченців Василіянського Чину,
о. Василій Ковбич, ЧСВВ
 Протоархимaндрит

Close Menu