Проща монашества УГКЦ до Гошева завершилася святкуванням столітнього ювілею сестер Згромадження Пресвятої Родини

Проща монашества УГКЦ до Гошева завершилася святкуванням столітнього ювілею сестер Згромадження Пресвятої Родини

23-25 вересня відбулася проща монашества УГКЦ до Гошева, яка була об’єднана із святкуванням столітнього ювілею сестер Згромадження Пресвятої Родини. З цієї нагоди відбулося перепоховання тлінних останків засновниці Згромадження – сестри Терези-Теклі Юзефів із с. Сваричів Рожнятівського району до монастиря сестер у с. Гошів, які супроводжувала піша проща Чинів і Згромаджень УГКЦ.
У суботу ввечері, Архиєрейську Літургію у монастирі Різдва Пресвятої Богородиці очолив Владика Володимир (Війтишин), Єпарх Івано-Франківський. Після Святої Літургії владика освятив ікони, які написали сестри ЗСПР для храму та надбрамних каплиць. Останки сестри Терези Юзефів перенесли з церкви у крипту монастиря та помолилися панахиду.
Урочиста Академія з нагоди 100-річчя Згромадження, яку приготували сестри, «висвітлила хоч нелегкий шлях сестер, але пройдений у сильній вірі та довір’ї до Бога». Відтак, із духовною настановою до всіх богопосвячених осіб звернувся владика Венедикт (Алексійчук), Єпископ-помічник Львівської архиєпархії.
Нічні чування продовжились походом від монастиря сестер до монастиря оо. Василіян на Ясній Горі, де відбулася Хресна Дорога, яку провадив о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. Після того у церкві Преображення Господнього відслужили Вечірню, яку очолив владика Венедикт та Молебен до Пресвятої Богородиці.
В неділю, Архиєрейську Божественну Літургію відслужили Владика Венедикт та Владика Софрон Мудрий. Владика Софрон звернувся до сестер та всіх присутніх зі своїм духовним батьківським словом.
«Святкування столітнього ювілею є нагодою до ще більшої застанови над покликанням до богопосвяченого життя, спонукає до вдячності Господеві за народження Згромадження, за Дар покликання кожної сестри. Для всіх присутніх це свято відкриває глибину монашого життя та заохочує до застанови над власним покликанням», — відзначили сестри.

Прес-служба сестер

Close Menu