Презентація книги про Третій чин мирян

Презентація книги про Третій чин мирян

Івано-Франківськ, ЧСВВ14 вересня 2014 в актовому залі монастиря Отців Василіян Царя Христа для членів мирянського ЧСВВ відбулась презентація книжки «Третій чин» Жерноклеєва Олега Станіславовича, доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри всесвітньої історії Інституту історії, політології та міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.
«Я сьогодні з вами тут, з легендарним василіянським III-ім чином, який ми знаємо ще з часів підпілля УГКЦ, з часів Митрополита Андрея Шептицького і його Правил для василіянського III-го чину, і зразу хочу сказати, що ознайомлення з матеріалами з історії III-го чину Василіян, які так люб’язно надала мені сестра Християна Голомідова і Ваші отці священики, справили на мене величезне враження. І дійсно, я багато чого для себе почерпнув, чисто як християнин, як людина, бо василіянська духовність є дуже багата», − звернувся до присутніх п. Олег, розповівши чимало цікавого про своє дослідження.
Опісля він відповідав на цілий ряд запитань, робив подарункові надписи всім охочим, а його книгу придбали багато присутніх сестер і братів.
Наостанок п. Олег сказав, що дуже прагнув у душі зустрітися з членами Третього ЧСВВ і попросив кожного про молитву, котра дуже необхідна.
Від імені всіх членів Мирянського ЧСВВ авторові актуальної книги, який теж належить до ІІІ Чину Згромадження Воплоченого Слова, була подарована ікона Бога Отця, яка знаходиться у храмі Царя Христа, адже ця наша зустріч відбулась саме в день початку нового Церковного року і свято Бога Творця, і ми всі подякували п. Олегу за його книжку про Третій чин, що є дуже актуальна та потрібна нам усім, і побажали йому щедрих Божих ласк і Господнього благословення.

с. Християна Голомідова
Настоятелька Мирянського ЧСВВ
Джерело: http://if.osbm.info

Close Menu