Посвячення нових приміщень ВВП «Місіонер»

Посвячення нових приміщень ВВП «Місіонер»

У четвер 27 жовтня 2011 р. відбулось посвячення нових приміщень Виробничо–виробничого підприємства «Місіонер» по вул. Б. Хмельницького, 40, де вже з 10.06.2008 р. функціонує книгарня релігійної літератури, яку освятили Кир Ігор Возняк, Архієпископ Львівський та Вл. Софрон Мудрий, Емерит Івано–Франківський.
На це торжество було запрошено багато отців–василіян (зі Львова, Брюхович, Бучача, Золочева, Гошева, Крехова, Підгірців) та поважних гостей, серед яких: п. М. Лозинський, проректор Львівського національного університету ім. І. Франка; п. проф. М. Мікієвич; п. М. Гайда, архітектор; працівники ВВП Місіонер зі Львова та Жовкви; працівники «Навчальна книга Богдан», які орендують перший поверх правого крила приміщення.
Обряд посвячення приміщень здійснив Протоігумен о. Йоанікій Чверенчук ЧСВВ, разом із о. К. Стасівим ЧСВВ, Генеральним директором ВВП «Місіонер» та о. Ю. Кучером, намісником Львівського монастиря св. Онуфрія.
Протоігумен сказав у своєму привітанні про значення книги. «Книги творять людину. Навчають її мудрості й доброті». – Ці слова дуже часто чути по радіо ЕРА FM і вони заслуговують на це, бо дійсно є дуже глибокими. Вони охоплюють ціле буття людини: її розум і волю. Мудрість і доброта є даром і плодом Св. Духа. Тому хто читає релігійні книги – зростає не тільки у знанні чи інформативності, а у мудрості Божій, а коли ще живе за заповідями Божими – то, відповідно, й вправляється у доброті, в святості. На завершення побажав усім працівникам ласки Божої, здоров’я і успіхів у праці.
Уже в книгарні на ІІ пов. звучали слова подяки та заохоти до співпраці з уст о. К. Стасіва ЧСВВ, Ген. директора ВВП Місіонер; п. М. Лозинського про творення видавництва і повернення друкарні у Жовкві; п. М. Гайди про втілення в реальність ідей віднови цього приміщення; о. Д. Кастрана ЧСВВ про придбання його; о. М. Мандрика про працю у поширенні релігійної літератури; п. Андрія представника видавництва «Навчальна книга Богдан» про співпрацю з ВВП Місіонер і кроки стабілізації у Львові; проф. Михайла Мікієвич з Львівського національного університету ім. І. Франка про важливість книги у процесі навчання і творення особистості. Дійство слова про книгу доповнювала музика тріо скрипалів.
На завершення торжества усі заспівами «Під твою милість прибігаємо», тим самим доручаючись материнській опіці Пресвятій Богородиці.

Close Menu