Послання Протоархимандрита Василіянського Чину про совісне дотримання обіту убожества

Послання Протоархимандрита Василіянського Чину про совісне дотримання обіту убожества

Протоархимандрит Василіянського Чину Святого Йосафата о. Ґенезій Віомар, за згодою своєї Ради, звернувся до всіх отців, дияконів і братів василіян з окремим «Посланням про совісне дотримання обіту убожества згідно із правилами Статуту Чину» (№ 155/21 від 25.08.2021 р.).

Це Послання до отців і братів є звичайним способом здійснення служіння Головного Настоятеля і має на меті спонукати усіх до ще більш сумлінного й відповідального служіння і старанного дотримання обіту убожества, відповідно до вимог чинного Статуту Чину, проголошеного у 2018 році.

У супровідному листі до отців Протоігуменів (№ 156/21 від 25.08.2021 р.) о. Протоархимандрит доручає їм як настоятелям Провінцій Чину подбати про ознайомлення зі змістом Послання усіх співбратів та ініціювати вивчення й обговорення цього Послання у всіх спільнотах їхніх Провінцій.

«Багато з його положень є тематичним згрупуванням вимог наших правил, зібраних разом з метою охоплення цілості, з метою переоцінки, а де потрібно – зміни на краще в тому, що відноситься до виконання одного з трьох чернечих обітів, якими ми зобов’язалися перед Богом, – пише в листі до Протоігуменів о. Протоархимандрит і додає. – Маю впевнену надію, що краще осмислення, твереза оцінка та сумлінне виконання вимог правил Статуту нашого Чину в питанні виконання обіту убожества не тільки буде корисним для зміцнення чернечого та євангельського духу в наших спільнотах і цілому Чині, але й стане джерелом нових покликань до Чину осіб, спрагнених за автентичним євангельським життям».

о. Діонисій Заведюк, ЧСВВ, Генеральний радник і секретар

Close Menu