Початок нового навчального року в Бучацькому ліцеї ім. св. Йосафата

Початок нового навчального року в Бучацькому ліцеї ім. св. Йосафата

1 вересня 2021 року в Бучацькому ліцеї імені святого Йосафата, який діє при василіянському монастирі Хреста Господнього в м. Бучачі на Тернопільщині, відбулась інавгурація нового, 2021—2022 навчального року. Урочистості розпочалися Божественною Літургією в монастирському храмі, яку очолив делегат протоігумена Провінції Отців Василіян Найсвятішого Спасителя в Україні, провінційний радник о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. З ним співслужили отці Іван Майкович, ЧСВВ, Іриней Гумен, ЧСВВ, Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, Петро Венгрин, ЧСВВ, та інші священники.

У проповіді о. Корнилій зазначив, що християни повинні вчитися наслідувати Христа і бути ініціативними, такими, головним життєвим гаслом яких повинен стати принцип «чому справи повинен робити хтось інший, а не я? ». Він передав привітання від отця протоігумена, провінційної управи та всієї Провінції Найсвятішого Спасителя й уділив благословення учням, вчительському колективові та всім працівникам Бучацького ліцею імені святого Йосафата, а також родинам учнів та всім жертводавцям.

У новому навчальному році ліцей при василіянському монастирі в Бучачі повинен отримати теж нового директора. Після Божественної Літургії о. Корнилій подякував насамперед о. Івану Майковичу, який був першим ігуменом Бучацького монастиря після його повернення Василіянському Чинові та першим директором ліцею після його відновлення у дев’яностих роках ХХ століття. Від імені провінційної управи о. Корнилій подякував також отцю Іринею Гумену, який протягом останніх десяти років був директором Бучацького колегіуму (такою донедавна була назва Бучацького ліцею) та представив майбутнього нового директора, о. Пантелеймона Саламаху, вислуженого протоігумена Провінції Найсвятішого Спасителя.

Під час урочистої лінійки на площі перед монастирським храмом до присутніх звернувся виконувач обов’язків директора ліцею п. Роман Дем’янчук. Він окреслив завдання учнів та працівників навчального закладу на новий навчальний рік та подякував усім тим, які опікуються ліцеєм та йому допомагають. Після виступів гостей відбулася молитва у храмі та благословення освяченою водою.

За інформацією із сайту Провінції Найсвятішого Спасителя osbm.in.ua 

Close Menu