Перша сповідь і урочисте святе причастя у Видмінах (Польща)

Перша сповідь і урочисте святе причастя у Видмінах (Польща)

В суботу 18 травня в церкві свв. Володимира і Ольги у Видмінах відбулася Перша Сповідь дітей, які 19 травня в неділю приступили урочисто до святого Причастя.
Причастя, або Євхаристія, є таїнством, у якому хліб і вино, під час Літургії, силою та дією Святого Духа перетворюються, або переосутнюються, на істинне тіло й істинну кров Господа Ісуса Христа. Усі ми знаємо, що Таїнство Святого Причастя установив Сам Господь наш Ісус Христос під час останньої Тайної вечері, напередодні Своїх страждань і смерті. Він Сам звершив це Таїнство: «Взявши хліб і подякувавши, розламав і подав учням, промовивши: «Прийміть, споживайте: це є тіло Моє, що за вас ламається; Також, узявши чашу і подякувавши, подав їм, кажучи: пийте з неї всі; це є кров Моя Нового Завіту, що за вас і за багатьох проливається на відпущення гріхів. Це чиніть на спомин про Мене».
Після Божественної Літургії діти отримали в подарунок ікони Пречистої Діви Марії, а також Святе Письмо. В подяку за безцінний дар — Святе Причастя, діти прославляли Ісуса Христа у віршах та піснях, які так радісно звучали з їхніх уст.

Повідомив о. Василь Кипещук, ЧСВВ
Джерело: www.bazylianie.pl

Close Menu