Патріарша Комісія у справах монашества скликає робочу зустріч щодо опрацювання програми душпастирства покликань

Патріарша Комісія у справах монашества скликає робочу зустріч щодо опрацювання програми душпастирства покликань

Наукова конференція монашества «Покликання до богопосвяченого життя в УГКЦ сьогодні: реалії і перспективи», яка відбулася 19-20 жовтня 2012 р. Б. у Львові, гостро поставила питання душпастирства покликання в нашій Церкві. Зважаючи на це, Патріарша Комісія у справах монашества скликає робочу зустріч щодо опрацювання програми душпастирства покликань.
На цій зустрічі буде представлено напрацювання, які є в інших Церквах, а також подано пропозиції щодо можливостей випрацювання подібної програми в УГКЦ.
Тому щиро запрошуємо всіх осіб, кого цікавить ця праця і хто може внести свою лепту в розпрацювання даної тематики, зокрема тих, хто є відповідальний за працю з молоддю та за плекання покликань у спільноті, взяти участь в цій робочій зустрічі.
Зустріч відбудеться в понеділок, 17 грудня 2012 р. Б., в монастирі Святого Альфонса Чину Найсвятішого Ізбавителя (Редемптористів) у Львові по вул. Замарстинівській, 225. Початок о 10:00 год.
Щиро просимо зголоситися до 11 грудня 2012 р. Б. для участі у праці, заповнивши анкету, подану в додатку, щоб можна було заздалегідь приготувати відповідні матеріали.

З молитвою у Христі
о. Петро Баран, ЧНІ
Голова Патріаршої Комісії у справах монашества

Додаток:

Заявка на участь у робочій зустрічі
щодо опрацювання програми душпастирства покликань (17 грудня 2012 р. Б.)

Необхідно вказати:

1. Ім’я та прізвище
2. Назва Чину / Згромадження / Монастиря
3. Обов’язки у спільноті
4. Освіта
5. Електронна адреса
6. Телефон

Заявку відправити на електрону скриньку: monashestvo@ugcc.org.ua

Close Menu