Малоберезнянський монастир відвідали учні Івано-Франківської школи Святого Василія Великого

Малоберезнянський монастир відвідали учні Івано-Франківської школи Святого Василія Великого

4 червня 2014 р., Малоберезнянський монастир Отців Василіян, в рамках своєї релігійно-туристичної поїздки на Закарпаття, відвідали учні «Католицької школи Святого Василія Великого» з м. Івано-Франківська, яка діє при Монастирі Святого Йосифа Сестер Чину Святого Василія Великого.
Разом з учнями 3-го класу, який називається «Любов», були присутні: вчителька класу сестра Єроніма Рибакова, ЧСВВ, сестра Дія Загурська, ЧСВВ, вихователька пані Ілона Петришин та духівник отець Григорій Анастасин, ЧСВВ.
Гості відвідали монастирський храм Отців Василіян у Малому Березному і побували на хресній дорозі, що розміщена по чернечій горі, а також запізналися з історією монастиря.
Протягом перебування на території обителі, діти співали релігійні та українські народні пісні, молилися та ставили вистави.
На завершення відвідин, усі отримали для себе памʼятки: іконки Мукачівської Чудотворної Ікони Матері Божої, копія якої знаходиться в Малоберезнянському монастирі, а вихователі отримали також брошури про історію та сьогодення монастиря.

о. Франціск Онисько, ЧСВВ
Джерело: www.osbm.org.ua

Close Menu