Курс «Богослов’я Богопосвяченого життя» для семінаристів 4-их курсів семінарій УГКЦ

Курс «Богослов’я Богопосвяченого життя» для семінаристів 4-их курсів семінарій УГКЦ

Брюховичі, ЧСВВУ Василіянському інституті філософсько-богословських студій протягом двох тижнів відбувався курс «Богослов'я Богопосвяченого життя» для семінаристів 4-их курсів семінарій УГКЦ (крім Ужгородської та Київської). Організатором виступила Патріарша Комісія у справах монашества УГКЦ. Семінар відбувався у два тури: І — 13-18 липня 2014 р.; ІІ — 20-25 липня 2014 р. Браття-семінаристи мали нагоду дізнатися про основи монашого життя, поспілкуватися з різними представниками чернечих спільнот і почерпнути духовні скарби з життя і діяльності монашества УГКЦ.
З теоретичною частиною про Богослов'я Богопосвяченого життя студентів ознайомлювали: о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ і с. Наталія Мельник, ЗСПР. Кожний день учасники курсу молилися разом із ченцями-василіянами Утреню і Службу Божу, а вечірню — в різних монаших чинах і згромадженнях. Також, у вільний час студенти семінарій мали нагоду зіграти футбол з братами-студентами ВІФБС і поспілкуватися на різні теми.
Цей курс став чудовою можливістю для того, щоб майбутні священики мали можливість надавати духовні служіння Богопосвяченим особам, підтримувати молодих людей на парафії, які бажають посвятити своє життя Богові, чи просто для покращення священичої компетентності у різноманітній співпраці з монашеством нашої Церкви.

бр. Яків Шумило
Джерело: http://vifbs.in.ua

Close Menu