Храмовий празник у Венгожеві

Храмовий празник у Венгожеві

У четвер, 15 серпня 2013 року, в парафії Чесного Хреста у Венгожеві відбувся храмовий празник, який очолив Високопреподобний протоігумен Василіянського Чину у Польщі ієром. Ігор Гарасим, ЧСВВ. На празнику були присутні: ієром. Методій Білянчик, ЧСВВ, Протоігумен Василіянського Чину в Словаччині, ієром. Димитрій Гарасим, ЧСВВ, синкел і місцевий парох, ієром. Микола Козіцький, ЧСВВ, ієром. Василь Кепещук, ЧСВВ, о. Григорій Столиця та о. Богдан Крик. Свято возвеличили своєю присутністю сестри Служебниці, які приїхали з Ольштина, Бартошиць та Круклянок.
Після Божественної Літургії, яку заспівав хор «Камертон», Мазурського Відділу ОУП в Гіжицьку під керівництвом Вікторії Петюк, відбувся Хресний хід, під час якого чоловіки, жінки та діти, які цього року приступили до урочистого Святого Причастя, несли дерев’яний хрест, прикрашений барвінком. Після малого водосвяття відбулося посвячення хреста, а також хрестів та ікон, які принесли на празник парафіяни. Опісля парафіяни взяли участь у спільному почастунку на церковній площі – другій частині храмового свята.
Для гостей і парафіян місцева парафіяльна спільнота організувала почастунок, а на сцені виступив хор «Камертон», танцювальний ансамбль пісні і танцю «Черемош» з Венгожева, Ансамбль «Зорепад» з Бань Мазурських, дует Михайла Чури та Домініка Пройкшаса, а також виступила родина Вішка.
Щирі слова подяки всім, хто підготовив храмове свято.

Повідомив о. Димитрій Гарасим, ЧСВВ
Джерело: www.bazylianie.pl

Close Menu