Храмовий празник і відзначення 30-річчя парафії Пресвятої Тройці в Гіжицьку (Польща)

Храмовий празник і відзначення 30-річчя парафії Пресвятої Тройці в Гіжицьку (Польща)

У понеділок 21 червня 2021 року в гіжицькій парафії Пресвятої Тройці відбулося храмове свято і відзначення 30-ліття від заснування парафії. У цей день о. парох Василь Парасюк, ЧСВВ, разом із парафіянами вітали свого пастиря, преосвященного владику Аркадія Трохановського, єпарха Ольштинсько-Гданського, який очолив архиєрейську Божественну Літургію.

З владикою Аркадієм співслужили о. Миколай Козіцький, ЧСВВ, протоігумен Провінції Покрови Пресв. Богородиці в Польщі, о. Василій Кепещук, ЧСВВ, ігумен Венгожевського монастиря, о. Іван Галушка, протосинкел Ольштинсько-Гданської єпархії, о. Григорій Столиця, декан Венгожевський, о. Методій Лукачік, ЧНІ, протоігумен оо. Редемптористів у Словаччині, о. Мирослав Підлипчак, ЧСВВ, настоятель Кеншинського монастиря, о. Павло Старух, ЧСВВ, парох парафій у Круклянках і Банях Мазурських, о. Дарій Глінєвич, парох парафій у Решлі і Байорах Малих, о. Андрій Залевський, адміністратор парафії в Білостоці, о. Григорій Яремчук, ЧСВВ, з Варшавського монастиря. Під час архиєрейської Літургії святою Тайною сповіді служили вірним о. Ігор Гарасим, ЧСВВ, парох парафій у Кеншині й Асунах, і о. Богдан Гарасим. Дияконував о. д. Богдан П’єтночко. На Літургії були присутні о. д. Богдан П’єтночко, ЧСВВ, з Венгожевського монастиря, сестри служебниці Непорочної Діви Марії з Круклянок, парафіяни Гіжицька і довколишніх парафій.

Після Літургії відбувся виступ дітей, яких до нього приготувала с. Франциска Саламашек, ССНДМ, катехитка гіжицької парафії.

Щира подяка усім, хто взяв участь у святі 30-ліття парафії в Гіжицьку!

Інформація і світлина із сайту Провінції Покрови Пресв. Богородиці www.bazylianie.pl 

Close Menu