Канонічна Візитація при парафії Святого Йосафата в Прудентополіс (Бразилія)

Канонічна Візитація при парафії Святого Йосафата в Прудентополіс (Бразилія)

Преосвящений Владико Кир Володимире!
З великою радістю і пошаною вітаємо Вас в матерній церкві Святого священномученика Йосафата як нашого духовного батька який перебуватиме між нами в цей час приписаний Канонічним Правом, щоб заохотити і скріпити нас у вірі та продовжити правдиву Живу Парафію.
Знаємо, що наше життя походить від Бога. Бог у Своєму милосерді та в Своїй любові дав нам цей дар. Але кожна людина є зобов'язуюча берегти цей неоцінений дар життя й здоров'я (фізичне і духовне). А коли говориться про духовне здоров'я, ми здобуваємо його у церкві, при парафії.
Тому, парафія це також великий дар Божий для всіх нас, бо в парафії ми отримуємо відповідні Божі ласки — кожний(а) до своєї потреби і міри. Найпершу і найважнішу Божу ласку яку ми отримали, це коли ми охрестилися і прийняли дар нашої віри. Дар Божий — також коли ми прийняли урочистo Святе Причастя. Дар Божий — коли слухаємо Божих слів і живимо ними які керують нас до осягнення святости, яка тільки можлива коли й приймаємо всі інші Святі Тайни.
І також життя та здоров'я парафії залежить від кожного з нас: всі маємо обов'язок, як добрі і совісні парафіяни, старатися про зросту духовного й матеріяльного нашої парафії.
Тому Ваша присутність, Преосвящений Владико, так як добрий пастир присутний між нами впродовж цих днів Пасторальної та Канонічної Візитації, буде нагодою, щоб Ви допомогли нам, щоб якнайкраще і найревніше старалися для нашого особистого й духовного здоров'я та й парафіяльного духовного життя. Ваші повчання, заохоти і перестороги будуть нам напрямом, щоб всі вірні нашої парафії (діти, молодь і старші) слухаючи Свого Пастиря щораз більше скріплялися в вірі в Єдиного Бога Отця.
Вітайтe Владико і нас благословіть!

о. Єфрем Крефер, ЧСВВ — Парох
Прудентополіс, 22-го вересня 2013 р.
Джерело: jornalpracia.blogspot.com.br

Close Menu