Канонічна Візитація отця Протоархимандрита у Боронявському монастирі (Закарпаття)

Канонічна Візитація отця Протоархимандрита у Боронявському монастирі (Закарпаття)

Бороняво, ЧСВВ16 грудня до Бооронявської обителі завітав о. Ґенезій Віомар, ЧСВВ, Протоархимандрит Василіянського Чину. Мета приїзду – канонічна візитація, яку о. Ґенезій, за приписами Статуту ЧСВВ має провести упродовж виконання свого протоархимандричого служіння. Разом з генеральними настоятелем прибув о. Єфрем Кончак, ЧСВВ, який виконує служіння Генерального секретаря ЧСВВ.
Після коротенького екскурсу Боронявського монастиря, який провів о. Лука Буняк, ЧСВВ, монаша спільнота зібралася у монастирській каплиці. На початку о. Ґенезій, згідно давньої традиції Отців Василіян перевірив стан Святих Тайн у кивоті. Опісля мав коротеньке привітальне слово, де окреслив мету та завдання канонічної візитації.
Після спільного обіду о. Протоархимандрит починаючи з настоятеля мав особисту розмову з кожним ченцем, а також зустріч з о. Єфремом який збирає персональні дані ченців для Генеральної курії.
Після вечірні та вечері у каплиці о. Протоархимандрит висловив свої міркування з приводу закінчення генеральної візитації, уділив повний відпуст та покропив свяченою водою спільноту, побажавши їй плідної праці.

о. Лука Буняк, ЧСВВ
Джерело: www.osbm.org.ua

Close Menu