Ювілейна велопроща до Крехівської обителі Отців Василіян

Ювілейна велопроща до Крехівської обителі Отців Василіян

14-15 вересня 2013 р. відбулась Х Ювілейна велопроща «Львів-Страдч-Крехів» на тему «Шляхом до віри», яку вже вкотре організувало ЛО ТУСК «Обнова» спільно із Молодіжною організацією «Добрий Пастир» за сприянням Управління молоді, сім"ї та спорту Департаменту гуманітарної політики ЛМР та Департаменту освіти, сім"ї та молоді ЛОДА в рамках Єдиного Молодіжного Простору.
Зранку, 14 вересня, усі зібрались на Святу Літургію, щоб перед мандрівкою зустрітись з Ісусом, розказати Йому про свої намірення та попросити гарної погоди та сил, щоб здолати немаленьку відстань до Крехівської обителі. Перед храмом ставало все більше і більше роверів, теплих обіймів та усмішок. Хтось настирливо питавсь: «Коли ж ми вирушаємо? », а дехто телефонував та просив почекати ще кілька хвилин, бо заблукав в центрі (прочани були не тільки зі Львова).
Після спільної молитви, окроплення святою водицею та настановчих слів організаторів, колона велосипедистів рушила в дорогу. Оскільки дороги Львова, як завше, на ремонті, то маршрут пролягав дещо незвично… і на прочан очікував складний підйом до храму Святого Юра, після цього виїзд на вул. Шевченка та перша зупинка в Рясній-Руській.
Здолавши перший шматок дороги, мали можливість разом помолитись до Богородиці в храмі Святого Дмитрія та роздумувати, що ж таке віра. Духовні науки о. Олега дали можливість подумати про те, у що вірю я, як виражається моя віра та як не зупинятись у її розвитку. Після смачного чаювання, за що дякуємо парафії с. Рясна-Руська, стартуємо до нашої наступної точки для розмірковувань – с. Страдч. По дорозі заїжджаємо у с. Ямельна, де були закатовані блаженні о. М. Конрад та дяк В. Прийма (єдиний беатифікований мирянин УГКЦ), щоб взяти живий приклад віри та наслідувати його.
Отож, другий пункт – с. Страдч, яке завжди любо приймає своїх паломників. Тут прочани мали можливість роздумати про правильність віри, чи будуємо нашу будівлю «Віра» на міцному фундаменті Святого Письма та святому переданні, а чи на забобонах та чутках. Спільний смачний обід та екскурсія у печери додала сил, щоб подолати останні кілометри до святого місця.
Крехівський монастир зустрів нас дзвонами, які кликали на Вечірню. Залишивши своїх «коней», усі спільно помандрували в храм, щоб там, стоячи на колінах перед чудотворними іконами, подякувати Богу за те, що супроводжував нас протягом усієї дороги, промовляв до нас у тиші, в науках отця, в очах людей, що були поруч. Уже традиційно, після смачної вечері та відпочинку, зустрічаємо сутінки в молитві на чуваннях. Цього року всіх зібрала дерев’яна церковця, прибрана свічками та особливою атмосферою молитви. Свята Євангелія, роздуми, тиша, слова намірень, Ісусова молитва та сповідь переобразили кожного прочанина, поселили в серденьках мир, внутрішню радість та впевненість, що саме я є улюбленцем Божим. Святе Таїнство Євхаристії у неділю на Літургії довершило нашу мандрівку у пошуках істинної віри та обновило єство усіх присутніх…
Впевнена, що кожен доніс до родини, близьких, друзів той вогник, що розпалився в серцях, щоб запалити весь світ любов’ю у Христі! Дбаймо про розвиток віри, творімо діла милосердя та ділімось радістю з тими, хто цього потребує!
P.S. Висловлюємо щиру вдячність усім, хто долучивсь до творення цієї велопрощі та чекаємо вас наступного року в цьому ж місці, в цей же час!

Джерело: obnova-lviv.org.ua

Close Menu