Греко-католики Херсону празнують Світле Воскресіння Господнє (Фоторепортаж)

Греко-католики Херсону празнують Світле Воскресіння Господнє (Фоторепортаж)

Сьогодні, 5 травня 2013 року, херсонська громада греко-католиків відсвяткувала у Василіянській обителі Святого Володимира Великого празник Світлого Воскресіння Христового. Монастирський комплекс розташований в Херсоні (Таврійський мікрорайон, кінцева зупинка 12 тролейбуса). Святиня завжди відкрита для всіх бажаючих, незалежно від віри чи конфесії, якої б вони не були.
Журналісти «Херсонської Правди» були присутні на воскресному богослужінні й мали велику можливість зафіксувати декотрі моменти служіння. Фото:

Цікавий факт: на території цього монастиря знаходиться дерев’яна церква, яка зроблена івано-франківськими майстрами без єдиного цвяха і котра була перевезена до Херсону і тут зібрана.

Джерело: http://pravda.ks.ua

Довідка:
Монастир святого рівноапостольного Володимира Великого, князя-хрестителя Київської Русі, був заснований у 1993 році Отцями Чину Святого Василія Великого.
Перший монастир та церква-каплиця були збудовані з п’яти вагончиків, куди потяглися сотні мирян, спраглих віри і натхненного слова. У 2007 р. із с. Крилос, Галицького р-ну Івано-Франківської обл. до Херсона була привезена дерев’яна церква в розібраному стані. Церкву збирали два місяці. 3 червня 2007 р. відбулось урочисте відкриття першого і єдиного в Херсоні дерев’яного храму УГКЦ, який було освячено на честь Святих рівноапостольних Кирила та Методія. За свою коротку історію, з Божою допомогою, василіянський монастир здобув визнання у цьому регіоні: ведеться значна місіонерська, катехизаційна та духовно-просвітницька робота, налагоджені зв’язки з культурними та навчальними закладами м. Херсона та Херсонської області. В зв’язку зі зростанням кількості прихожан, виникла необхідність в побудові мурованого монастиря та храму, який би вміщав значно більше людей. Тому 5 квітня 2009 р., відбулося освячення фундаменту під забудову нового монастиря та храму Святого Володимира Великого.
6 грудня 2011 Глава УГКЦ Святослав Шевчук у рамках візиту до Одесько-Кримського екзархату під час Божественної Літургії у Херсоні посвятив василіянський монастир Святого Володимира, а також освятив хрести та бані нового цегляного храму Святого Володимира Великого. 29 березня 2012 року п'ять бань та хрестів було встановлено на церкві.
Будівництво монастирського комплексу триває.

Close Menu