Глава УГКЦ взяв участь у засіданні Комісії УГКЦ у справах монашества

Глава УГКЦ взяв участь у засіданні Комісії УГКЦ у справах монашества

«Рішенням останнього Синоду Єпископів УГКЦ ми закликаємо всю Церкву плекати і підтримувати тих, хто у собі відчуває покликання до богопосвяченого життя. У цій стратегії, яку прийняли єпископи, йдеться не лише про покликання до священства, а й до монашого життя», — сказав Блаженніший Святослав (Шевчук), Глава УГКЦ, на засіданні Комісії УГКЦ у справах монашества, що відбулося 26 грудня 2011 року в реколекційному центрі у Брюховичах, що на Львівщині.
Продовжуючи започатковану Блаженнішим Любомиром традицію — підбивати підсумки року разом із чернецтвом, Предстоятель УГКЦ сказав: «Я думаю, що споглядаючи обличчя аскета, який несе у собі вічність, кожен може усвідомити, що служіння Церкви і всієї спільноти — це головне в нашому житті, саме тому для мене ця зустріч є важливою».
Глава УГКЦ звернувся із проханням до членів засідання допомоги в написанні пастирського послання до богопосвячених осіб. Крім того, Блаженніший Святослав зазначив, що необхідно розробити програму душпастирства покликань до богопосвяченого життя. «Без вашої співпраці жодна така програма не зможе бути реалізована, адже вона потрібна як у Галичині, так і в Східній Україні", — наголосив Першоієрарх УГКЦ.
«У синодальному рішенні є звернення до єпископів щодо присутності представників монашества у єпархіях. Я хотів би, щоб більшість провінційних домів монаших чинів і згромаджень були перенесені зі Львова до Києва. Це кардинально змінить ваше бачення своєї присутності у Церкві», — сказав Блаженніший Святослав.

Департамент інформації УГКЦ

Close Menu