Глава УГКЦ Блаженніший Святослав мав зустріч зі священиками та богопосвяченими особами у м. Посадас, Аргентина

Глава УГКЦ Блаженніший Святослав мав зустріч зі священиками та богопосвяченими особами у м. Посадас, Аргентина

2017-03-25    18:35:05 UTC+1    Новини

2017.03.24 Posadas 01У п’ятницю 24 березня в храмі Святого Володимира міста Посадас, провінція Місіонес, Аргентина, відбулася зустріч Блаженнішого Святослава зі священиками та богопосвяченими особами, які здійснюють своє служіння в українських парафіях у провінціях Аргентини Місіонес та Чако і в Республіці Парагвай.

У зустрічі взяли, зокрема, участь сестри Чину Святого Василія Великого, сестри служебниці Непорочної Діви Марії, катехитки Серця Христового, отці василіяни та єпархіальні священики.

На початку зустрічі Блаженніший Святослав подякував усім священикам і богопосвяченим особам за жертовну працю, яку всі виконують для добра і єдності Церкви та єпархії в Аргентині. У своєму слові до учасників зустрічі Глава і Отець УГКЦ зосередив увагу на питаннях еклезіології та на житті української єпархії в Аргентині, а також зупинився коротко на деяких думках на основі текстів Святого Письма.

Предстоятель Церкви, зокрема, сказав, що Церква Христова у візантійській традиції – це діло Святого Духа. Тому пасторальним завданням священиків і богопосвячених осіб завжди є поширення дарів Святого Духа. «Наше служіння – це служіння для єдності Церкви. Тому будьте апостолами єдності», – заохотив присутніх Глава УГКЦ.

2017.03.24 Posadas 02На завершення зустрічі Блаженніший Святослав побажав, щоб єпархія Покрови Пресвятої Богородиці в Аргентині була завжди відкритою, такою, яка євангелізує, поширює дари Святого Духа, лікує рани і є поруч із вірними.

Цього ж дня,  24 березня, в приміщенні монастиря сестер Чину cвятого Василія Великого міста Посадас, Місіонес, відбулася відеоконференція Глави і Отця УГКЦ із молоддю українських парафій провінції Місіонес, Аргентина.

* * *

Як повідомлялося у ЗМІ раніше,  від 17 до 28 березня Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав перебуває з пастирським візитом в українській греко-католицькій єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Аргентині.

У програмі цього візиту Блаженнішого Святослава – відвідини громад УГКЦ у різних місцевостях Аргентини та Парагваю. Офіційну зустріч із громадою Буенос-Айреса архиєрей мав минулої неділі, 19 березня, де о 10:00 год. очолив Божественну Літургію у соборі Покрови Пресвятої Богородиці.

Також у програмі Глави УГКЦ – відвідини громад наших вірних у провінції Місіонес і служіння Святої Літургії в містах Посадас, Алем та Обера, а також відвідини м. Енкарнасйон у Республіці Парагвай, зустрічі з членами місцевих українських культурно-просвітницьких організацій і товариств.

Окремим завданням пастирського візиту Предстоятеля Церкви є зустрічі із священнослужителями, богопосвяченими особами та мирянами, які провадять пасторальну й катехитичну діяльність серед вірних єпархії УГКЦ в Аргентині. Однією з важливих подій візиту є священиче рукоположення диякона Марселя Кликайла у суботу 25 березня в церкві Пресвятої Тройці  міста Апостолес (провінція Місіонес, Аргентина).

За інформацією прес-служби єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Аргентині для сайту news.ugcc.ua  .
Світлини з цього ж сайту.

Довідка. Праця отців василіян в Аргентині, де існує Провінція Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії Василіянського Чину, зосереджена в містах Апóстолес та Оберá в провінції Місіонес та в м. Беріссо, передмісті Буенос Айреса, столиці Аргентини.

Close Menu