Генеральна канонічна візитація у Жовківському монастирі

Генеральна канонічна візитація у Жовківському монастирі

о. Йоанікій Чверенчук, ЧСВВЦими днями проходить візитація по василіянських монастирях в Україні вищих настоятелів з Риму. Така візитація проводиться раз на чотири роки. Слово візитація в перекладі з латинської мови visitatio означає огляд або перевірка. Вищий настоятель перевіряє монастирські та парафіяльні книги, бере участь у богослужіннях та з кожним ченцем спільноти має приватну розмову.
Ось і до Жовківського монастиря Різдва Христового, ігуменом якої є о. Веніамин Чернега, ЧСВВ, з візитацією приїхав Генеральний вікарій Римської Головної Курії Василіянського Чину Святого Йосафата о. Йоанікій Чверенчук, ЧСВВ та Головний радник Василіянського Чину Святого Йосафата о. Єфрем Кончак, ЧСВВ.
Візитацію отці з Риму розпочали 9 серпня 2014 року в свято великомученика і лікаря Пантелеймона із спільнотою монастиря спільною молитвою перед Найсвятішими Тайнами, що знаходяться в церкві Пресвятого Серця Христового.
Протягом трьох днів окрім розмов та спільних богослужінь відбулися відвідини храмів на Волі-Висоцькій, Винниках та на Оплітній, що обслуговують ієромонахи.
Зустріч завершилась в свято мученика Калиніка, 11 серпня 2014 року, подячною молитвою в храмі Пресвятого Серця Христового, благословенням та побажаннями для подальшої праці на Божу славу і для добра Василіянського Чину.
Отець Йоанікій, ЧСВВ, покропив усю спільноту свяченою водою і всі разом зробили спільну фотографію для історії.

Жовква, ЧСВВ

Close Menu