Екзарх Харківський помолився подячну Святу Літургію у Покотилівському Свято-Покровському монастирі

Екзарх Харківський помолився подячну Святу Літургію у Покотилівському Свято-Покровському монастирі

Покотилівка. ЧСВВНапередодні нового року Владика Василій (Тучапець), Екзарх Харківський, відслужив подячну Святу Літургію за прожитий 2014 рік у Покотилівському Святопокровському монастирі Отців Василіян на Харківщині. На початку Архиєрей освятив запрестольну ікону Покрову Матері Божої, ікони на іконостасі, які нещодавно були замінені, і бічні престоли Матері Божої Улашківської та цілителя Пантелеймона.
Незважаючи на складні погодні умови у храмі зібралися чисельні вірні та гості. Урочистий настрій доповнили прибрані ялинки та святкові композиції. Усі «єдиним серцем і єдиними устами» у молитві піднеслися до Господа, дякуючи за Його численні ласки і дари.
Після прочитаного Євангелія Владика Василій звернувся до вірних словами подяки Богові, проаналізував найголовніші моменти цього року, зосередив увагу на події створення Харківського Екзархату, також згадав святкування 20-ліття від заснування монастиря у Покотилівці. Архиєрей не оминув увагою і ситуацію в нашій державі, яку кожен з нас по-особливому переживає…
Богослужіння закінчилося каноном «Тебе Бога хвалимо» та Архиєрейським благословенням.

Джерело: http://ugcc.kharkiv.ua

Close Menu