Зустріч духовенства з керівником відділу комісій Патріаршої Курії

Зустріч духовенства з керівником відділу комісій Патріаршої Курії

Луцьк, ЧСВВ10 лютого цього року у Луцькому монастирі Отців Василіян, що на вул. Карпенка-Карого 5, відбулась чергова, вже традиційна, зустріч у рамках постійної формації духовенства. Цього разу ця подія мала дещо незвичний формат, оскільки замість навчальної лекції отці Луцького екзархату мали можливість ознайомитися із структурою та діяльністю відділу комісій Патріаршої курії УГКЦ.
Ознайомлення із відділом комісій провів о. Петро Рак, керівник згаданої структури, та його референт — с. Еммануїла Харишин, ССНДМ. Отець Петро розповів про цілі та завдання відділу комісій та коротко охарактеризував діяльність кожної комісії. Отці дізналися також про видавничу діяльність комісій патріаршого та верховно-архиєпископського рівня та могли задати співрозмовникові запитання, висловити зауваження до роботи та поділитися своїми пропозиціями, щодо тіснішої співпраці комісій найвищого рівня із місцевими відповідниками чи навіть конкретними парафіями.
У другій частині с. Еммануїла Харишин представила роботу групи впровадження стратегії 2020 «Жива парафія — місце зустрічі з живим Христом», та анонсувала події на наступний рік у рамках програми діяльності та впровадження стратегії.
В післяобідній час отці мали змогу поспілкуватися із представниками Освітньої фундації, котра діє у Львові та отримали можливість написання міні-проектів для діяльності парафіяльних молодіжних організацій та соціальних активностей.
Закінчився освітній день у Луцькому екзархаті традиційним вирішенням поточних питань та анонсуванням планів на найближчий період.

Джерело: www.lutsk-ugcc.org.ua

Close Menu